• پنجشنبه ۲۸ شهریور ماه، ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 926-8884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

موج انتصابات به هرمزگان رسید؛

شهریار مشیری مدیر عامل منطقه آزاد قشم شد

بر اساس تصویب نامه کمیسیون موضوع اصل ۱۳۸ قانون اساسی، شهریار مشیری به عنوان مدیر عامل سازمان مناطق آزاد قشم معرفی شد.

شهریار مشیری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، در مورد برنامه های آینده خود در این سمت گفت: صنعتی کردن قشم با توسعه و فعال سازی پالایشگاه نفت و گاز، آوردن فولاد و ذوب فلز،کارخانه پتروشیمی و صنایع وابسته از اولویت های برنامه ها است.

وی همچنین با اشاره بر لزوم ایجاد اشتغال بومی در قشم افزود: اشتغال در حال حاضر در این جزیره به صورت پیله وری و چتر بازی است و باید این فرهنگ غلط را با تبدیل شدن به قطب صادرات صنایع  تغییر داد و برای مردم این منطقه اشتغال مناسب ایجاد کنیم.

مدیرعامل جدید منطقه آزاد قشم خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اکثر کارشناسان و کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم غیر بومی هستند، امیدوارم بتوانیم طی دو سال نیرو های محلی استان به ویژه قشمی را جایگزین کنیم.

وی با بیان اینکه در گذشته مردم قشم با منطقه آزاد این جزیره احساس نزدیکی نمی کردند افزود: یکی از برنامه های مهم، نزدیکی مردم با این سازمان است.

به گزارش ایسنا: در هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد قشم نیز علی شمس اردکانی برای مدت ۳ سال به عنوان عضو غیر موظف هیئت مدیره منطقه آزاد قشم جایگزین احمد قلعه بانی می شود. محمدرضا توسلی به مدت ۳ سال به عنوان عضو غیر موظف هیئت مدیره منطقه آزاد قشم جایگزین ابراهیم عزیزی خواهد شد و عضویت احمد صادقی و محمد بهزاد در هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد قشم نیز پایان می یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: