• یکشنبه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 939-1514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تداوم اجراي طرح توسعه مشارکتي فضاي سبز محلات؛

توزیع و کاشت بیش از 150 اصله نهال در محلات بندرعباس

مديرعامل سازمان پارک‌‌ها و فضاي سبز شهرداري بندرعباس از تداوم اجراي طرح توسعه مشارکتي فضاي سبز محلات دراين شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خلیج فارس، اميد ذاکري با اشاره به اجراي مرحله چهارم طرح توسعه مشارکتي فضاي سبز محلات در محله کوي ملت، اظهار کرد: مرحله چهارم اجراي طرح توسعه فضاي سبز شهرداري بندرعباس در محله کوي ملت اجرا شد.

وي توسعه فضاي سبز محلات را يکي از رويکردهاي تازه سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري بندرعباس دانست و افزود: استقبال شهروندان از اجراي اين طرح نشان‌ دهنده ارتقاء فرهنگ فضاي سبز در جامعه است.

مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري بندرعباس گفت: در اين مرحله از طرح بيش از 150 اصله نهال از انواع نارنج، گارم‌زنگي، چريش و گل کاغذي متناسب با درخواست شهروندان بين 150 خانوار توزيع و کاشت شده است.

ذاکري خاطرنشان کرد: در راستاي اجراي طرح توسعه مشارکتي فضاي سبز کارگروه هميار فضاي سبز، با حضور در منطقه اجراي طرح نسبت به جذب و آموزش بيش از150 نفر از کودکان اقدام شد.

وي هدف از جذب همياران در اين منطقه را تقويت فرهنگ، حفظ و گسترش فضاي سبز و استفاده از پتانسيل کودکان در جهت پيشبرد اين هدف دانست.

به گزارش ایسنا، علاوه بر اجراي طرح مذکور در ادامه طرح پاکسازي محله به محله که در راستاي خدمات رساني بهتر به محلات از سال گذشته در حال اجرا مي باشد نيز بيش از 240 نهال توسط اين سازمان کاشته شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: