• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4284-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پرداخت تسهیلات به متقاضیان سرمایه گذاری در صنایع تبدیلی و غذایی در هرمزگان

به متقاضیان سرمایه گذاری در صنایع تبدیلی و غذایی در هرمزگان تسهیلات پرداخت می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان گفت: امسال از محل اعتبارات توسعه روستایی و عشایری و اشتغال پایدار، تسهیلات سرمایه‌ای با نرخ سود چهار تا شش درصد و سرمایه در گردش با نرخ سود ۱۰ درصد پرداخت می‌شود.

طهماسب غلامپور افزود: تسهیلات صندوق توسعه ملی در مناطق برخوردار با سود ۱۶ درصد و کمتر برخوردار ۱۲ درصد و رونق تولید برای واحد‌های غیر فعال و نیمه فعال با سود ۱۸ درصد نیز به متقاضیان پرداخت می‌شود.

وی اظهار کرد: این تسهیلات به صنایع تبدیلی و غذایی در بخش‌های بسته بندی و فرآوری محصولات زراعی، باغی، دام و طیور و شیلات پرداخت می‌شود.

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان اضافه کرد: در هرمزگان از دو میلیون و ۲۰۰ هزار تن تولیدات بخش کشاورزی حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تن آن قابلیت فرآوری و بسته بندی دارد.

غلامپور بابیان اینکه اکنون ۵۰۰ هزار تن ظرفیت ایجاد صنایع تبدیلی و غذایی در استان وجود دارد، ادامه داد:تا پایان سال ۵۰ هزار تن به ظرفیت صنایع تبدیلی و غذایی با اشتغالزایی ۱۵۴ نفر اضافه می‌شود.

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان در پایان تصریح کرد: اکنون ۱۱۰ واحد با ظرفیت سالانه ۷۰۰ هزار تن در هرمزگان فعال است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: