• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-7185-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انتقاد ذوالقدر از تفاوت قیمت خرمای مینابی با خرمای خارجی در دبی

عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نسبت به تفاوت خرمای مینابی با خرمای خارجی در دبی انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، سیدمصطفی ذوالقدر در نشست علنی امروز (یکشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در قالب تذکر شفاهی اظهار داشت: انتظار داریم که وزارت جهاد کشاورزی نسبت به بسته بندی خرما توجه جدی داشته باشند چرا که یک کیلو خرما تونس در دبی 10 درهم و یک کیلو خرمای میناب یک درهم به فروش می رسد.

نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین وزارت جهاد کشاورزی بیمه های مردم روستایی را اجرایی نکرده است از سوی دیگر می خواهیم تردد کشتی های غول پیکر که نسل میگوها را به خطر می اندازند در جاسک، سیریک متوقف شود.

عضو کمیسیون شوراهاو امور داخلی مجلس شورای اسلامی خطاب به جهانگیری گفت: بارها در خصوص وضعیت مرزنشینان در استان هرمزگان تذکر داده ایم، روند به گونه ای پیش نرود که مرزنشینان به سمت قاچاق پیش بروند.

وی همچنین از وزارت بهداشت و درمان خواست تا در شهرستان رودان مرکز سی تی اسکن و در میناب بیمارستانی مجهز ایجاد شود.

ذوالقدر همچنین خطاب به وزیر اقتصاد و دارایی عنوان کرد: تردد خودروهای خارجی در مناطق آزاد در تمام خوزستان صورت می گیرد اما همچنان تردد این خودروها در بندرعباس ممنوع است باید نسبت به رفع این تبعیض اقدامی صورت گیرد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی و سازمان بهزیستی در زمینه توسعه صیادی اقدام کنند، خاطرنشان کرد: اگر با عدالت این روند در میناب و جاسک صورت گیرد بیکاری و مشکلات جوانان برطرف خواهد شد.

عضو کمیسیون شوراهاو امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی نسبت به تکمیل راه های روستایی و ایجاد اسکله در سیریک اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: