• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-8785-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مشاور عالی استاندار هرمزگان:

ادارات کل ستادی استانداری نظارت مستمر بر عملکرد دستگاه های اجرایی هرمزگان داشته باشند

مشاور عالی استاندار هرمزگان نظارت را از الزامات سلامت کار در ادارات دانست و گفت: ادارات کل ستادی استانداری باید نظارت مستمر بر عملکرد و فعالیت های دستگاه های اجرایی استان داشته باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، محمدباقر كشفي در نشست با مدیرکل و کارکنان اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان یکی از الزامات مهم برای مدیران و کارکنان را آشنایی با وظایف و ماموریت ها دانست و بیان داشت: مدیران و کارکنان استانداری به عنوان دستگاه عالی حاکمیت در استان باید با ماموریت های خود آشنا باشند تا بتوانند به نحواحسن کارها را انجام دهند و اهداف را محقق سازند.

وی ادامه داد: دستورات و خواسته های استاندار باید در اولویت کار مدیران قرار گیرد و به طور جدی این دستورات اجرایی و تا حصول نتیجه پیگیری شود و هرکدام از مدیران با جدیت تمام در راستای این اهداف و همچنین وظایف ذاتی مجموعه خود، اعمال مدیریت کنند.

مشاور عالی استاندار هرمزگان با بیان اینکه هدف پیشرفت استان هرمزگان است، افزود: موفقیت مجموعه دولت در استان افزایش رضایتمندی مردم و تقویت اعتماد عمومی نسبت به حاکمیت را در پی خواهد داشت.

کشفی خواستار بازبینی در روش های اجرای کار از سوی مدیران و کارشناسان دستگاه ها به خصوص در مجموعه استانداری شد و عنوان کرد: استفاده از شیوه های بدیع و نوآوری و خلاقیت از الزامات کار است چون روش های قدیمی دیگر پاسخگو نیست.

وی بیان کرد: ضرورت دارد برای دستیابی به موفقیت، آموزش دائم و مستمر نیروی انسانی دستگاه ها و سازمان ها مورد توجه باشد و برگزاری دوره های آموزشی توجیهی و عملیاتی در دستور کار قرار گیرد.

دستیار ارشد استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: باید از روزمرگی و برنامه روزی به سمت برنامه ریزی و داشتن افق گام برداریم و از انجام کارهای تکراری بي اثر و بي خاصيت بپرهیزیم که اگر با این شیوه کارها صورت گیرد، طرح های بزرگ و اقدامات اساسی در استان قابل اجراست.

کشفی نظارت را از الزامات سلامت کار در ادارات دانست و تصریح کرد: ادارات کل ستادی استانداری باید نظارت مستمر بر عملکرد و فعالیت های دستگاه های اجرایی استان داشته باشند که اداره کل بازرسی استانداری تکالیف مهمی در این زمینه بر عهده دارد.

وی اضافه کرد: موضع دستگاه عالی دولت در استان نباید ضعیف باشد بلکه مديران استانداری باید مقتدرانه و جدی عمل کنند.

مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان تکریم ارباب رجوع در دستگاه ها و به خصوص استانداری را مورد تاکید قرار داد و افزود: ما باید خود را خادم مردم بدانیم و بر این اساس خوش رویی و رفتار مناسب و برخورد اقناعي با مراجعه کنندگان به ادارات باید به عنوان یک اصل مهم مورد توجه باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: