• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-5785-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پرداخت مطالبات کارگری باید اولین اولویت هر مجموعه باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید پرداخت مطالبات کارگری در راس پرداختی های هر مجموعه، دولتی یا غیر دولتی قرار گیرد و پس از آن سایر هزینه ها و مطالبات انجام شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس،بهروز اکرمی در نشست کمیسیون کارگری استان هرمزگان، عنوان کرد: مطالبات کارگری جز دیون ممتاز تمام ادارات، سازمان ها و شرکت هاست و باید پیش از هر گونه هزینه کردی حق الزحمه کارگران پرداخت شود.

وی اضافه کرد: یکی از عوامل عقب افتادگی حق و حقوق کارگری عدم رعایت این اولویت است و چنانچه مدیران اولویت پرداختی خود را مطالبات کارگری قرار دهند مطمئنا با تعویق پرداخت کارگری روبرو نخواهند شد.

اکرمی خاطر نشان کرد: مدیرانی که مطالبات کارگری داشته باشند و نتوانند پرداخت کنند در پرونده مدیریتی آنها به عنوان نکته منفی ثبت خواهد شد.

وی تاکید کرد: عدم پرداخت مطالبات کارگری بیشتر منشا در سو مدیریت دارد و مدیری که در مجموعه خود ایجاد بحران کند دیگر نباید در این منصب گمارده شود.

اکرمی بر برگزاری منظم جلسات کمیسیون کارگری در شهرستان های استان تاکید کرد و گفت: باید کمیسیون کارگری به منظور پیگیری حقوق کارگران در هر شهرستان فعال شوند و مشکلات خود را بررسی و در رفع آنها کوشش کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: