• جمعه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-5285-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان:

قرآن کتابی شکست ناپذیر است/مسئولان مراقب حقوق کارگران المهدی باشند

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه مسئولان مراقب حقوق کارگران المهدی باشند، اضافه کرد: تمام انسان ها توان کمک رسانی به دیگران را دارد چنانچه اگر فردی بگوید نمی تواند، فاتحه خود را بخواند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه با بیان اینکه کتاب الهی قرآن در جایگاهی قرار دارد که هیچ کس توان مقابله با آن را ندارد و هر کس به جنگ با قرآن آمده شکست خورده است،اظهار کرد: قرآن کتابی شکست ناپذیر است و هر‌چیزی را که از خودش نباشد را دفع می کند.

آیت الله نعیم آبادی عنوان کرد: در طول ۱۴۰۰سال گروههای مختلفی برای شکستن قرآن بسیج شدند اما نتوانستند و اینکه تا کنون قرآن دست نخورده باقی مانده به آن دلیل است که کسی توان مقابله نداشته است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: کسانی که تمایل به حل مشکلات هم نوع خود دارند کمک بزرگی به پیشرفت جامعه می کنند ولو که خود فقیر باشد و در این راه از دیگری کمک گیرند.

آیت الله نعیم آبادی با بیان اینکه مسئولان مراقب حقوق کارگران المهدی باشند، اضافه کرد: تمام انسان ها توان کمک رسانی به دیگران را دارد چنانچه اگر فردی بگوید نمی تواند، فاتحه خود را بخواند.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه ملت ایران سال ۵۷ شاه ملعون را از کشور بیرون راند و با خفت و خواری گورش را چپاول گاهش کم کرد، تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کردند که شش ماه دیگر حکومت از بین می رود اما اکنون در آستانه چهل سالگی انقلاب تمام مدعیان و منافقان که آرزو نابودی نظام را داشتند، خود نابود شدند.

امام جمعه بندرعباس در پایان خاطرنشان کرد: در راس حاکمیت انقلاب اسلامی فقیهی عالم، عادل، مدبر، دلسوز و فداکار است و با وجود نیروهای مومن و مخلص اجازه ارز اندام را به دشمنان نمی دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: