• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-6785-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

قدرت مسئولان کشور با تکیه به مردم بیشتر می شود/در طول تاریخ چنین حضور پرشور مردم را نمی توان دید

استاندار هرمزگان گفت: قدرت مسئولان کشور با تکیه به مردم بیشتر می شود لذا یکی از راه‌های تو دهنی به دشمن حضور پرشور در راهپیمایی هاست.

فریدون همتی در حاشیه حضور در جمع راهپیمایان 22 بهمن در بندرعباس در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: امروز در سالروز چهل سالگی انقلاب خیل عظیم جمعیت برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به خیابان  آمدند که نشانه معرفت مردم نسبت به انقلاب و آرمانهایشان است.

وی اظهار کرد: مردم با حضور حماسی خود نشان می دهند راهی که انتخاب و برای آن انقلاب کردند بر اساس معرفت بوده و ادامه حفظ آن براساس معرفت است.

همتی با بیان اینکه ملت غیور ایران راه انقلاب اسلامی را راه خدایی می دانند و فارغ از ضعف ها با ایمان پای اعتقادات خود ایستادند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران نشان می دهد که دستی بالاتر از همه دست ها حضور دارد و انقلاب را از دشمنی دشمنان حفظ کرده است.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: راهنمایی‌های بی دریغ رهبر انقلاب در دوران امام راحل و کنونی از برکات ممتازی است که در جوامع دیگر مشابه آن را نمی توان دید.

وی بیان کرد: دشمنان نظام با دیدن حضور مردم متوجه شده اند که حکومت جدا از مردم نیست و‌ مردم پشتوانه حکومت جمهوری اسلامی ایران است.

عالی ترین مقام دولت در استان هرمزگان اضافه کرد: قدرت مسئولان کشور با تکیه به مردم بیشتر می شود لذا یکی از راه‌های تو دهنی به دشمن حضور پرشور در راهپیمایی هاست.

همتی عنوان کرد: امروز برای دشمنان روز محاسبه است چنانچه اگر عقل داشته باشند رابطه شان با جمهوری اسلامی ایران را براساس حضور و مشارکت بی نظیر مردم ببیند.

وی در پایان گفت: در طول تاریخ و در هیچ کشوری چنین حضور پرشور مردم را نمی توان دید امیدواریم ملت ایران همیشه همینگونه در راهشان موفق و سربلند باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: