• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-2888-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس:

پیش بینی‌مان درست از آب درآمد/در میزبانی های مشکلات بیشتری داریم

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس گفت: مطابق انتظارمان در این بازی ظاهر شدیم گرچه برخی بی‌دقتی‌ها سبب شد با گل‌های بیشتری به پیروزی دست نیابیم.

حمیدرضایی پور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: دیدار خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازیکنان به‌خوبی دستورات کادرفنی را در زمین پیاده کردند.

وی بابیان اینکه انتظار گل‌های بیشتری از بازیکنانم داشتم، تصریح کرد: برخی بی‌دقتی‌ها سبب شد با گل‌های بیشتری به پیروزی دست نیابیم.

رضایی پور با اشاره به اینکه پس از شکست خانگی دو هفته پیش در بندرعباس، فشار زیادی را تحمل کردیم، خاطرنشان کرد: پس از دیدار با ملوان بندرگز تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و بازیکنان تلاش مضاعفی از خود به خرج دادند و به دور برد پیاپی دست پیدا کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس بابیان اینکه همواره مدر میزبانی استرش بیشتری داریم و شرایط مناسبی را پشت سر نمی گذاریم، اضافه کرد: هر زمان در بیرون از خانه به میدان می رویم، آرامش بیشتری داریم اما در مسائل میزبانی با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنیم و امیدوارم این مشکلات در دیدارهای آتی برطرف شود.

وی در خصوص پیش بینی اش از رتبه تیم شهرداری بندرعباس در پایان فصل گفت: پیش بینی رتبه امری شاتباه است اما تمامی تلاش خود را می کنیم در بین مدعیان قرار داشته باشیم گرچه کار سخت و دشواری است.

رضایی پور همچنین با اشاره به اینکه در حال حاضر با مشکل مالی رو به رو نیستیم، افزود: امیدوارم در ادامه فصل و زمانی که قرار است مطالبات بازیکنان پرداخت شود، بتوانیم این مهم را پشت سر بگذاریم هرچند مطالبات فصل گذشته بازیکنان پرداخت شده اما در خصوص کادر فنی همچنان این موضوع عملی نشده است.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در پایان میدان دادن به جوانان و اعتماد به نیروهای بومی را یکی از رموز موفقیت های تیمش در این فصل دانست و عنوان کرد: به طور حتم این جوانان آینده فوتبال ساحلی استان هستند و حرف های زیادی برای گفتن دارند گرچه هزینه جوانگرایی زیاد است اما حاضرم این هزینه را به جان بخرم.


انتهای پیام