• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-5085-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

نماینده مردم بندرعباس در مجلس:

باید به دنبال چاره‌ای اساسی برای حل مشکلات ورزش هرمزگان باشیم

نماینده مردم بندرعباس در مجلس از نگاه مثبت استاندار هرمزگان در بحث حمایت از ورزش تقدیر کدر و گفت: باید به‌طورکلی به دنبال چاره‌ای اساسی برای حل مشکلات ورزش استان به‌ویژه در بخش حرفه‌ای این شرایط باشیم زیرا ادامه این راه جز تعطیلی رشته‌های ورزشی نتیجه دیگری ندارد.

احمد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: خوشبختانه در دیدار روز گذشته(14 آذر) با استاندار هرمزگان در خصوص مشکلات تیم فوتسال آذرخش بندرعباس صحبت کرده که با نگاه مثبت و پاسخ مناسب استاندار همراه شد.

وی بابیان اینکه با حضور همتی بر مسند استانداری هرمزگان می‌توان به آینده روشن ورزش هرمزگان امیدوار بود، تصریح کرد: در این دیدار استاندار هرمزگان بر ضرورت و وجود پتانسیل تیم لیگ برتری در رشته فوتبال در استان هرمزگان تأکید کرد.

مرادی با اشاره به اینکه استاندار هرمزگان در این جلسه اکرمی، معاونش را مأمور ویژه رسیدگی به مشکلات تیم آذرخش دانست و عنوان کرد: علی‌رغم برخی پیگیری‌ها برای حل مشکلات این تیم در ماه‌های گذشته استاندار هرمزگان بر تلاش برای برطرف شدن مشکلات باقیمانده قول مساعد داد.

 نماینده مردم بندرعباس در مجلس با تأکید بر اینکه ورزش حرفه‌ای در کنار ورزش همگانی می‌تواند سبب افزایش روحیه و نشاط و شادابی در جامعه شود، اظهار کرد: باید در این برهه اقتصادی که داشتن تیمی خصوصی امری دشوار است، به کمک بخش خصوصی آمده و به‌عنوان بازوی کمکی سبب افتخار ورزش هرمزگان شویم.

مرادی تیم‌های ورزشی هرمزگان ازجمله آذرخش را سبب افتخارآفرینی ورزش استان ذکر کرد و افزود: بنده در توان خود همواره برای برطرف شدن مشکلات تیم آذرخش تلاش کرده و ازاین‌پس هم خواهم کرد و باید به‌طورکلی به دنبال چاره‌ای اساسی برای حل مشکلات ورزش استان به‌ویژه در بخش حرفه‌ای این شرایط باشیم زیرا ادامه این راه جز تعطیلی رشته‌های ورزشی نتیجه دیگری ندارد.

وی در پایان گفت: هرمزگان همواره از استان‌های پیشتاز ورزش حرفه‌ای بوده و باید دوباره روزهای خوب گذشته و حضور تیم‌های هرمزگانی در لیگ‌های برتر کشوری همچون فوتبال، بسکتبال و والیبال بازگردد.


انتهای پیام