• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-7114-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

دستگیری مهندس قلابی و تحت تعقیب در میناب

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از دستگیری مهندس قلابی و تحت تعقیب در شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، سرهنگ محمد رستمی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یک مهندس قلابی و تحت تعقیب در شهرستان میناب دستگیر شد، اظهار کرد: در پی وقوع سرقت‌های متعدد در سطح شهرستان توسط فردی که خود را مهندس معرفی می‌کرد، پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

 وی افزود: بنا به اظهارات مالباختگان فردی با خودروی سمند شخصی و پلاک سرقتی به تعویض‌روغنی، لاستیک‌فروشی و باتری فروشی‌ها مراجعه و با معرفی خودش به‌عنوان مهندس، اجناسی خریداری و از شاگرد یا کارگر مغازه درخواست می‌کرده که اجناس را داخل صندوق ماشین بگذارد.

 این مسئول انتظامی تصریح کرد: متهم پس از خرید به فروشندگان عنوان می‌کرد که مبلغ را اینترنتی پرداخت می‌کند و پس از چند لحظه به بهانه قطع اینترنت و برداشت کارت عابر از داخل خودرو، از محل متواری می‌شود.

 سرهنگ رستمی اضافه کرد: در تحقیقات انجام شده و پایش اطلاعاتی، مشخص شد که در سطح سایر شهرستان‌ها و مرکز استان نیز چندین فقره سرقت با همین شگرد خاص اتفاق افتاده است.

 وی ادامه داد: مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی متهم را در سطح شهرستان میناب درحالی‌که بر روی خودروی شخصی وی یک جفت پلاک سرقتی نصب بود شناسایی و دریک اقدام ضربتی نامبرده را دستگیر کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان میناب با اشاره به اینکه دو جفت پلاک سرقتی از داخل خودروی متهم کشف شد، خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه به 50فقره سرقت معترف که تحقیق از نامبرده جهت کشف سایر سرقت‌های احتمالی ادامه دارد.


انتهای پیام