• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-5385-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

استاندار هرمزگان:

بنگاه‌های اقتصادی فعال در هرمزگان به وظیفه اجتماعی خود عمل کنند

استاندار هرمزگان از بنگاه‌های اقتصادی فعال در استان هرمزگان خواست که به وظایف اجتماعی خود عمل کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، فریدون همتی در آئین افتتاح مجتمع فرهنگی ورزشی شرکت پالایش نفت بندرعباس اهدایی به پنج روستای شهرو، چاهو، بلندو، گربندی و سودرو از توابع شهرستان بندرعباس، ضمن تبریک هفته وحدت و سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)، اظهار کرد: نام‌گذاری این هفته به‌عنوان وحدت توسط امام خمینی(ره) به‌منظور ایجاد وحدت و همبستگی میان مسلمین جهان بوده است.

وی با بیان اینکه درآمدهای دولت محدود است، افزود: به دلیل محدود بودن درآمدهای دولت این امکان وجود ندارد که بتوان تمام مشکلات مردم را طی یک دوره چهار یا هشت ساله حل کرد و باید از ظرفیت‌های دیگر نیز استفاده کرد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: دولت از بطن مردم است و نیازمند حمایت مردم برای برطرف سازی مشکلات است و مردم می‌توانند در قالب خیرین و بنگاه‌های اقتصادی دولت را در این راه همراهی و حمایت کنند.

همتی از بنگاه‌های اقتصادی فعال در استان هرمزگان خواست که به وظیفه اجتماعی خود عمل کنند و بیان کرد: به‌منظور تشویق بنگاه‌های اقتصادی توانمند و فعال در هرمزگان برای انجام مسئولیت اجتماعی خود به همراه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای برگزار خواهد شد.

وی به افتتاح این مجموعه برای پنج روستا اشاره کرد و گفت: خوشبختانه احداث مجتمع فرهنگی ورزشی موجب خوشحالی مردم پنج روستا در شهرستان بندرعباس شده است و این کار نمونه‌ای از انجام‌وظیفه اجتماعی از سوی شرکت پالایش نفت بندرعباس است.

به گزارش ایسنا، استاندار هرمزگان با حضور در روستای بلندو دبستان شش کلاسه و نمایشگاه صنایع‌دستی این روستا را نیز افتتاح کرد.


انتهای پیام