• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-1888-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

/لیگ برتر فوتسال کشور/

آذرخش بندرعباس برد و هفتم شد

تیم فوتسال آذرخش با پیروزی برابر پارسیان شهرقدس با کسب 35 امتیاز با کسب رده هفتم مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور را به پایان رساند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، از سری مسابقات هفته بیست و ششم و پایانی لیگ برتر فوتسال کشور تیم آذرخش بندرعباس مهمان تیم پارسیان شهرقدس که از قبل سقوطش را حتمی می دانست، بود و در پایان موفق شد با نتیجه 5 بر 4 از سد میزبانش عبور کند.

تیم پارسیان شهرقدس که در راه بقا ناکام ماند در هفته پایانی در خانه پذیرای تیم اذرخش بود. شاگردان خوراکچی برای وداع با لیگ برتر اماده می شدند. در این دیدار تیم اذرخش بود که توانست اولین توپ را از خط دروازه ها عبور دهد. اما در ادامه پارسیانی ها یک گل زدند و دو پنالتی را از دست دادند تا بازی در نیمه اول با تساوی پایان یاید.

در آغاز نیمه دوم تیم اذرخش با روحیه مناسبتر وارد زمین شد و توانست از حریف پیش افتاده و برتری اش را با زدن گل سوم تثبیت کند. در دقایق پایانی و بعد از توقف بازی تیم پارسیان اختلاف را به حداقل رساند تا سه دقیقه پایانی مهیج باشد.

در این لحظات با سیستم پاورپلی تیم پارسیان به گل تساوی رسید اما در لحظات بایانی تیم اذرخش دو گل دیگر به ثمر رساند تا در نهایت تیم پارسیان با شکستی تلخ با لیگ برتر وداع کند.

در این دیدار علی عابدین(دو بار)، عارف بلوکی(دو بار) برای تیم پارسیان شهر قدس و  میثم برمشوری، امین نصراله زاده، محمد زاهدی، محمد بنی اسدی و میثم خیام برای آذرخش بندرعباس موفق به گلزنی شدند.

بدین ترتیب تیم آذرخش بندرعباس با کسب 35 امتیاز از 10 برد، 5 تساوی و 11 باخت و 30 گل زده و 68 گل خورده در رده هفتم جدول رده بندی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، نتایج کامل هفته پایانی لیگ برتر فوتسال کشور به شرح زیر است:

آتلیه تهران قم ۴ – شهرداری ساوه ۲

مقاومت قرچک ۴ – ارژن شیراز ۲

پارسیان شهر قدس ۴ – آذرخش بندرعباس ۵

حفاری اهواز ۷ – گیتی‌پسند اصفهان ۳

فرش‌آرای مشهد یک – تاسیسات دریایی تهران ۲

مس سونگون ۴ – شهروند صفر

هیات فوتبال قم یک – مقاومت البرز یک


انتهای پیام