• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-7985-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

نماینده مردم بندرعباس:

برخی وزرا وعده‌هایی که در رأی اعتماد به مجلس می‌دهند را اجرایی نمی‌کنند

نماینده مردم بندرعباس گفت: در جاده‌های استان هرمزگان سالانه 6 هزار تردد ماشین سنگین در جاده های هرمزگان منجر به جان باختن افراد زیادی در تصادفات جاده‌ای در این استان می شود. 
به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، احمد مرادی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس و در جریان استیضاح وزیر راه و شهرسازی با استناد و قرائت اصل ۶۷ قانون اساسی گفت: مطابق سوگندی که یادکرده‌ام پاسدار حریم اسلام و دستاوردهای انقلاب اسلامی هستم و دلیل امضای استیضاح نیز همین سوگند است و این حق قابل معامله و واگذاری هم نیست. 
وی با بیان اینکه برخی وزرا وعده‌هایی که در رأی اعتماد به مجلس می‌دهند را اجرایی نمی‌کنند، گفت: برخی وزرا قول و قرار می‌گذارند اما پس از گرفتن رأی اعتماد از مجلس به قول‌های خود عمل نمی‌کنند. آقای وزیر شما در وزارت راه و شهرسازی چه میزان از مشکلات مردم را حل کرده‌اید؟ شما باید با جان‌فشانی مشکلات مردم را حل کنید اما با فدای جان آن‌ها مشکلات جدیدی برای آن‌ها به وجود آورده‌اید. 
نماینده مردم بندرعباس از عباس آخوندی پرسید: پاسخگوی کشته‌شدگان جاده‌ای، دریایی، هوایی و ریلی کیست؟ ناتوانی شما در اداره زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی عامل مشکلات متعدد در این حوزه‌ها است.

انتهای پیام