• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-688-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

ووشوكار ملی‌پوش هرمزگانى:

هدفم كسب مدال جهانی ووشودر برزيل است

ووشوكار ملی‌پوش هرمزگانى تصريح كرد: تمام تلاشم را براى كسب مدال در رقابت‌های جهانى برزيل بكار خواهم بست.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، اميرحسين چرزه ووشوكار خوش آتيه هرمزگان يكى از سه ووشوكارى است كه در پيكارهاى قهرمان كشورى بهمن‌ماه سال گذشته در مشهد مقدس توانست با كسب دو مدال طلا براى هرمزگان مجوز حضور در رقابت‌های انتخابى تيم ملى جهت اعزام به رويدادهاى قهرمانى ٢٠١٨ جوانان جهان كه قرار است در تيرماه سال جارى در كشور برزيل برگزار شود را به دست آورد.

وى روز سه‌شنبه ٢١ فروردین‌ماه جارى در رقابت‌های انتخابى درون اردويى تيم ملى جوانان كه در آكادمى ووشو مجموعه ورزشى آزادى تهران برگزار شد حضور يافت و با اجراى خیره‌کننده خود توانست نظر كادر فنى تيم ملى را جلب كند تا مجوز حضور در تمرينات تيم ملى را كسب نمايد و در اردوها باقى بماند تا يك گام ديگر به رويدادهاى جهانى برزيل نزدیک‌تر شود.

اميرحسين چرزه افزود: اردوهاى سختى را در بندرعباس زير نظر استاد عليرضا بهرمن پشت سر گذاشتيم و حتى در تعطيلات نوروز هم تمريناتمان قطع نشد و در دو نوبت صبح و عصر به‌طور مداوم تمرين كرديم تا بتوانيم در اردوهاى تيم ملى ماندگار شويم.

وى در ادامه با اشاره به تلخ‌ترین دوران اين روزهاى ورزشی‌اش، تصریح کرد: تاكنون تلخ‌ترین دوران زندگى ورزشی‌ام حذف هم باشگاهی‌ام بنيامين تنى از اردوهاى تيم ملى بود و به خاطر اين موضوع يك روز تمام گريه كردم چراكه در اردوها احساس تنهايى می‌کنم.

اين ووشوكار خوش آتيه هرمزگانى اضافه كرد: روزهاى خاطره‌انگیزی را با بنيامين در اردوهاى استانى پشت سر گذاشتيم و او با آمادگى كامل به رقابت‌های انتخابى تالو آمده بود و نمی‌دانم چرا به یک‌باره خوب ظاهر نشد، ای‌کاش تنى می‌ماند تا با هم به برزيل می‌رفتیم.

چرزه تصريح كرد: تمام تلاشم را در اردوهاى تيم ملى بكار خواهم گرفت تا با آمادگى كامل در رقابت‌های جهانى حاضر شوم و براى كشورم مدال بگيرم.

وى ادامه داد: حضور منصور دست افكن ديگر اردو نشین هرمزگانى در بخش ساندا به من دلگرمى می‌دهد و اميدوارم او در دو بازى باقيمانده خود مقابل حريف مازندرانی‌اش پيروز ميدان شود تا با هم به مسابقات جهانى برويم.

اين ووشوكار نونهال هرمزگانى عنوان کرد: تمرينات اردوى تيم ملى برايم سخت نيست چراكه شرايط تمرينى در اردوهاى استانى به‌گونه‌ای طراحی‌شده بود كه شباهت بسيارى با تمرينات تيم ملى داشت و از اين بابت شرايطم مساعد است.

چرزه در پايان از همه‌کسانی كه در راه پيشرفت او تلاش کرده‌اند قدردانى كرد و از همه مردم هرمزگان خواست تا براى پيروزى وى و تيم ملى ووشو جوانان جمهورى اسلامى ايران در پيكارهاى جهانى برزيل دعا كنند.

به گزارش ایسنا، تيم ملى ووشو رده‌های سنى كشورمان (نونهالان، نوجوانان و جوانان) در دو بخش تالو و ساندا خود را براى حضور در رقابت‌های جهانى ٢٠١٨ برزيل آماده می‌کند و اين رقابت‌ها قرار است از ٢٠ لغايت ٢٧ تيرماه سال جارى در شهر برازيليا پايتخت كشور برزيل برگزار شود.


انتهای پیام