• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-13014-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

کشف بالغ بر نیم تن مواد افیونی از یک دستگاه خودرو در پارسیان

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف بالغ بر نیم تن مواد افیونی از یک دستگاه خودرو سمند، توسط مرزبانان شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس،  سرهنگ علی‌اصغر خرم روی با اشاره به این خبر افزود: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و طی دریافت خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر قصد وارد کردن مقادیر بالایی مواد مخدر به وسیله شناور و تحویل به یک دستگاه خودرو سمند در یکی از خورهای اطراف شهرستان پارسیان را دارند، مراتب جهت شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار مرزبانان این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ خرم روی اظهار کرد: بلافاصله مرزبانان این پایگاه با همکاری عوامل انتظامی این شهرستان با انجام گشت زنی در خورها، خودروی مذکور را شناسایی کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان اضافه کرد: راننده خودرو با مشاهده مرزبانان با افزایش سرعت و بدون اعتنا به دستور مرزبانان به سمت مرکز شهر متواری شد.

وی بیان کرد: راننده خودرو که تمامی راه‌ها را بر خود بسته می‌دید با رها کردن خودرو در یکی از خیابان‌های شهرستان پارسیان از محل متواری شد.

سرهنگ خرم روی عنوان کرد: در بازرسی مرزبانان از خودروی مذکور، مقدار ۶۶۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد مرزبانی استان هرمزگان در پایان با بیان اینکه ناهنجاری‌های اجتماعی و اقتصادی از پیامدهای قاچاق مواد مخدر است، گفت: تلفات نیروی انسانی، تخریب محیط‌زیست و ناهنجاری‌های اجتماعی و اقتصادی که نماد بارز پول‌شویی است، از اثرات ناشی از قاچاق مواد مخدر است.


انتهای پیام