• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-2988-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس:

فرصت زیادی را از دست دادیم/امیدوارم بهترین عملکرد آذرخش را در فصل جدید رقم بزنیم

"عباس روزپیکر" به مدت یک‌فصل دیگر هدایت تیم فوتسال آذرخش بندرعباس را پذیرفت.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، روزپیکر که در سه فصل گذشته نیز بر نیمکت این تیم در لیگ برتر تکیه زده و توانسته بود باوجود شرایط سخت مالی، نماینده هرمزگان را در لیگ برتر نگه دارد، بار دیگر بر صندلی داغ سرمربیگری آذرخش نشست.

وی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه پس از صحبت با مالک باشگاه آذرخش و رفع برخی موضوعات، قرارداد خود را تمدید کردم، تصریح کرد: تا 31 خرداد فرصت نقل و انتقالات باقی است و فرصت اندکی مانده و باید هرچه زودتر کار خود را شروع می‌کردیم و به همین واسطه در جلسه‌ای با مالک باشگاه تمامی خواسته‌ها را مطرح و پس از پذیرفتن آن‌ها، قراردادم را تمدید کردم.

روزپیکر با اشاره به اینکه از شواهد و سخنان مالک باشگاه امیدوارم در فصل جاری روزهای بهتری نسبت به فصول گذشته شاهد باشیم، اضافه کرد: خوشبختانه با حمایت مسئولان امیدوارم شرایط مالی بهتری داشته و بتوانیم با تمرکز بیشتر نتایج مناسب‌تری کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس با بیان اینکه چهار بازیکن کلیدی فصل قبل خود را از دست دادیم، عنوان کرد: میثم برمشوری، مسعود محمدی و میلاد چراغی راهی تیم‌های دیگر شده و میثم خیام به خدمت سربازی رفت.

وی با اشاره به اینکه فرصت کمی تا آغاز مسابقات لیگ برتر باقی‌مانده و زمان زیادی را از دست دادیم، اضافه کرد: در حال حاضر مرتضی فراهانی و مصطفی طیبی حضورشان در جمع بازیکنان آذرخش بندرعباس قطعی شده و دو بازیکن دیگر ظرف روزهای آینده جذب خواهیم کرد.

روزپیکر ادامه داد: امین نصرالله زاده و میلاد قنبرزاده دو بازیکن فصل قبل نیز قراردادشان را تمدید خواهند کرد و محمدرضا دهقانی و عارف شبانه گرد نیز در نیم‌فصل پس از پایان دوران خدمت به جمع بازیکنان آذرخش خواهند پیوست.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس با بیان اینکه وضعیت بهزاد میری زاده که در فصل قبل با مصدومیت مواجه شد را مناسب ارزیابی کرد و افزود: این بازیکن در حال حاضر تمریناتش را آغاز و در حال گذران فیزیوتراپی است و از هفته چهارم به بعد می‌تواند به ترکیب تیم آذرخش اضافه شود.

روزپیکر در پایان با بیان اینکه اگر حمایت مسئولین در فصل قبل نبود به‌واقع نمی‌توانستیم سهمیه آذرخش را در لیگ برتر حفظ کنیم، اظهار کرد: بازیکنان و کادر فنی بومی تیم آذرخش تنها 15 درصد از مطالباتشان را دریافت کردند اما با این شرایط امیدوارم در فصل جاری بهترین نتیجه چهارفصل اخیرمان را در لیگ برتر بگیریم.


انتهای پیام