• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1488-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

مدیرعامل جدید باشگاه آذرخش بندرعباس منصوب شد؛

شرف:وظیفه خود را قبول مدیرعاملی باشگاه آذرخش دانستم+فیلم

" فرخ شرف" به‌عنوان مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی آذرخش سرخون بندرعباس انتخاب شد.

مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی آذرخش سرخون بندرعباس در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: از سوی مالک باشگاه آذرخش به بنده سمت مدیرعاملی باشگاه پیشنهاد شد تا در کنار وی بتوانم در این امر فعالیت کرده و باشگاه آذرخش را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

شرف با بیان این اینکه مالک باشگاه به دنبال رشد و توسعه باشگاه آذرخش در ابعاد جدیدی است، اضافه کرد: در این مدت شاید افراد زیادی در سمت‌های مدیریتی در این باشگاه فعالیت داشته‌اند اما نگاه امسال مالک باشگاه حرکت به‌سوی حرفه‌ای شدن باشگاه است.

وی با اشاره به اینکه در فصل جدید باید توجه ویژه‌ای به هواداران داشته باشیم، اضافه کرد: پس از صحبت‌های صورت گرفته با مالک باشگاه، وظیفه خود را قبول سمت مدیرعاملی باشگاه دانستم تا بتوانم در این مسیر سهمی کوچ در رشد باشگاه آذرخش بندرعباس داشته باشم.

مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی آذرخش سرخون بندرعباس ادامه داد: یکی از وظایف اصلی بنده توسعه زیرساخت‌های باشگاه و نگاه درآمدزایی از جنبه‌های مختلف است.

شرف باشگاه آذرخش را برندی معتبر دانست و عنوان کرد: باید از زحمات آقای رفیعی در سمت مدیرعاملی تشکر کرد که با دست‌خالی در این پست زحمات زیادی کشید اما باید این باشگاه را به‌جایی برسانیم که تا حدودی دغدغه مدیرعامل اهداف باشگاه را دور نکند.

|

همچنین مالک و مؤسس باشگاه آذرخش بندرعباس در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: به دنبال یک مدیرعامل کاردان برای باشگاه آذرخش بودیم که بتواند امور این باشگاه را انجام دهد و بنده به دنبال اجرایی کردن سیاست‌های کلان باشگاه آذرخش، برنامه‌ریزی کلان و درآمدزایی پایدار باشم.

حسین احمدی با بیان اینکه به دنبال آن هستیم تا در آینده 50 درصد هزینه‌ها را از منابع درآمد باشگاه تأمین کنیم، خاطرنشان کرد: گزینه‌های مختلفی را انتخاب و بررسی کردیم که پس‌ازآن شرف را بهترین گزینه دیدیم که سابقه عضویت در هیئت‌امنا باشگاه آذرخش را در کارنامه دارد.

وی با اشاره به اینکه بنده به‌طور حتم در کنار مدیرعامل خواهم بود، تصریح کرد: به این فصل و حمایت‌های مسئولان امیدوارم زیرا به بازیکنان وعده فصلی با آرامش را داده‌ایم.

احمدی با بیان اینکه به بازیکنان بومی قول داده‌ام تا پیش از آغاز مسابقات تا سقف 70 درصد از قراردادهای فصل گذشته‌شان را تسویه کنیم و به این بازیکنان چک به تاریخ 10 تیرماه داده‌شده است، عنوان کرد: بازیکنان جدید هم باید تا 30 الی 40 درصد از قراردادهایشان پرداخت شود.

مالک و مؤسس باشگاه آذرخش بندرعباس در پایان گفت: امیدوارم با پیگیری‌های استاندار و نمایندگان هرمزگان در مجلس بتوانیم فصل خوبی داشته و خبرهای خوشی برای مردم و هوادارانمان داشته باشیم.

 

***

برای دیدن گزارش ویدئویی ایسنا کلیک کنید


انتهای پیام