• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-11014-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

6 کشته و زخمی با ورود تانکر گاز به سوپرمارکت در میناب

فرمانده پلیس راه هرمزگان، گفت: راننده تریلر حامل گاز پس از انحراف جاده وارد یک سوپرمارکت شده که طی آن تاکنون 2 کشته و 4 مجروح بر جای گذاشته است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس در میناب، سرهنگ علی اسفندانی در خصوص جزئیات این خبر، گفت: این حادثه که عصر روز گذشته(20 تیر) در کیلومتر ۲۰ شهر میناب از سمت جاسک اتفاق افتاد، راننده تریلر حامل گاز پس از انحراف از جاده وارد یک مغازه شد که طی آن تا کنون دو نفر کشته و چهار نفر مجروح شده اند.

فرمانده پلیس راه هرمزگان، افزود: راننده تریلر به دلیل خستگی و خواب آلودگی، توانایی کنترل خودرو را از دست داده و وارد این مغازه در حاشیه جاده شده است.

وی، تصریح کرد: برابر بررسی صحنه و شرح حال مجروحان احتمال افزایش تلفات این سانحه بالاست.

فوت دختر 11 ساله و مرد 40 ساله در این سانحه

سخنگوی اورژانس کشور نیز با اشاره به جزئیات این سانحه، گفت: یک دستگاه خودروی حامل سیلندر گاز ساعت ۱۸:۴٥ در جاده میناب به جاسک استان هرمزگان منحرف و وارد يك سوپرماركت مى شود.

مجتبی خالدی، افزود: متاسفانه بعد از ورود خودرو به سوپرمارکت به علت ریزش دیوار یک دختر ۱۱ ساله و یک مرد ۴۵ ساله جان خود را از دست دادند و ۴ نفر دیگر مصدوم شدند.

وی، گفت: پس از تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس جهت اقدامات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

|

اعزام 2 نفر از مجروحان به بیمارستان بندرعباس

دکتر فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز در این باره، گفت: ۲ نفر از مصدومان حادثه در بیمارستان میناب بستری و ۲ نفر از مجروحان که حالشان وخیم‌تر بوده برای مداوای بیشتر به بیمارستان بندرعباس اعزام شدند.


انتهای پیام