• چهارشنبه ۱۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-2387-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

دیسک خش‌دار وارد مرحله صداگذاری شد

ساخته جدید شهاب آب روشن، فیلم‌ساز هرمزگانی با عنوان "دیسک خش‌دار" وارد مرحله صداگذاری شد.

کارگردان این فیلم کوتاه در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بیان کرد: فیلم کوتاه "دیسک خش‌دار " مرداد‌ماه امسال به نویسندگی و کارگردانی بنده در بندرعباس جلوی دوربین رفت.

شهاب آب روشن ابراز کرد: دیسک خش‌دار یک فیلم کوتاه اجتماعی در مورد یک دختر جوان است که تصمیم می‌گیرد روزهای پایانی دانشگاه را بنا به سلیقه و خواست خودش بگذراند.

وی با بیان اینکه این فیلم کوتاه پس از تدوین وارد مرحله صداگذاری شده است، افزود: حسین قورچیان که تجربه صداگذاری فیلم‌های سینمایی چون «کوپال» و «احتمال باران اسیدی» را در کارنامه خود دارد، صداگذاری این فیلم کوتاه را بر عهده‌دارد.

آب روشن اظهار کرد: برای دیسک خش‌دار الهام علیزاده، فرنگیس اسماعیلی، حبیب ریگی، سیامک دلنواز و عدنان انصاری نقش‌آفرینی کرده‌اند.

این کارگردان عنوان کرد: صدابرداری این فیلم را علی کیکاووسی، ساخت موسیقی امیرحسین حکمت، مدیر تولید احسان نفیسی و دستیاری کارگردان را نسترن محسنی بر عهده‌دارند.

وی در پایان با بیان اینکه تهیه‌کنندگی این فیلم را بنفشه ابراهیمی عهده‌دار است در خصوص پیش‌بینی‌اش برای اکران این فیلم، گفت: در حال حاضر به دلیل اینکه فیلم کوتاه "دیسک خش‌دار " برای حضور در جشنواره‌های مختلف در حال آماده‌سازی است زمان اکران مشخصی ندارد و امکان اکرانش در سال 98 وجود دارد.


انتهای پیام