• شنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-4014-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

آتش سوزی در انبار مجتمع تفریحی گردشگری بادگیران/تلاش 5 ساعته برای اطفا و مهار حریق

انبار آذوقه مجتمع تفریحی گردشگری بادگیران نیز روز گذشته( 11 خرداد) دچار حریق شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس با اعلام این خبر افزود: در ساعت 18:24 خبر اعلام حریق انبار آذوقه مجتمع تفریحی گردشگری بادگیران در کیلومتر 4 محور بندرعباس-میناب به سامانه 125 آتش‌نشانی بندرعباس گزارش داده شد و بلافاصله آتش‌نشانان از 6 ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام شدند.

حسن امینی زاده با بیان اینکه حریق انبار آذوقه مجتمع تفریحی بادگیران را در مدت 5 ساعت اطفا و مهار کردند، تصریح کرد:پس از اعلام، اکیپ‌های عملیاتی آتش‌نشانان به دلیل حجم وسیع آتش‌سوزی و بعد مسافت بلافاصله از ایستگاه‌های شماره  1 و 2 و 3 و 4 و 9 و 10 به محل اعزام شدند و در ساعت 18:35 تیم پیشرو به محل رسید و نهایتاً تیم‌های عملیاتی، حریق را طی مدت حدوداً 5 ساعت اطفا و مهار کرد.

وی با اشاره به اینکه حجم آتش‌سوزی بسیار گسترده بوده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حریق خسارت جانی در بر نداشت ولی انبار آذوقه به‌طور کامل طعمه حریق شد.

امینی زاده با بیان اینکه علت حریق توسط کارشناسان این سازمان در دست بررسی است، در پایان از حضور آتش‌نشانی‌های نیروی هوایی، فرودگاه،  نفت زاگرس، اورژانس و نیروی انتظامی که خود را جهت کمک به محل رساندند، تقدیر و تشکر کرد.


انتهای پیام