• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-1488-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس:

برنامه هایمان مختل شده بود/به اشتباهات بازیکنان خودی باختیم

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس گفت: تیم حریف به خوبی برنامه هایمان را مختل کرده بود و با اشتباهات فردی خود سه امتیاز را به تیم مهمان واگذار کردیم.

حمید رضایی پور در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: متأسفانه اشتباهات بازیکنان خودی سبب شد سه امتیاز بازی را به راحتی به حریف واگذار کنیم.

وی با بیان اینکه تنها اشتباهات فردی عامل شکست مان در برابر تیم مهمان بود، تصریح کرد: در فوتبال ساحلی تیمی که کمترین اشتباهات را انجام دهد و بتواند از اشتباهات حریف استفاده کند به طور حتم پیروز مسابقه است اما در این بازی نتوانستیم از اشتباهات خود بکاهیم.

رضایی پور با اشاره به اینکه تیم ملوان بندرگز از استراحت هفته نخست خود توانست نهایت بهره را ببرد، خاطرنشان کرد: به خوبی تیم شهرداری بندرعباس توسط حریف آنالیز شده بود و تمامی روزنه های خود را بسته و برنامه هایمان را مختل کرده بودند.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس با انتقاد از قضاوت در این دیدار، اظهار کرد: متأسفانه داوری در این دیدار چندان خوب نبود اما نمی خواهم این شکست را به اشتباهات داوری ربط دهم.

وی در پایان در خصوص اشتباهات دروازه بان تیم شهرداری بندرعباس به خصوص در دریافت دو گل نخست، افزود: این معضل چند سال اخیر تیم شهرداری است و امیدوارم بتوانیم در هفته های آتی این مشکلات را کم کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: