• دوشنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-4085-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

زمان بازشماری صندوق های انتخابات شورای شهر بندرعباس اعلام شد؛

سه‌شنبه یا پنج‌شنبه هفته جاری 26 صندوق بازشماری می‌شود

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هرمزگان از بازشماری صندوق‌های رأی انتخابات شورای بندرعباس در هفته جاری خبر داد.

احمد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، با اعلام این خبر افزود: با اصرار فراوان هیئت عالی  نظارت بر انتخابات شوراهای استان نیز فرمانداری بندرعباس با بازشماری 26 صندوق رأی موافقت کرد.

وی بابیان اینکه 26 صندوق رأی نیز بازشماری می‌شود، تصریح کرد: طبق اعلام فرماندار بندرعباس به دلیل تعطیلات پیشرو، دو تاریخ پیشنهادشده است که در تاریخ اول در صورت حضور داشتن اعضای هیئت اجرایی سه‌شنبه 16 خرداد و در غیر این صورت پنج‌شنبه 18 خرداد قطعی است و تا این لحظه فرمانداری بندرعباس در خصوص آمادگی اش برای بازشماری در روز سه شنبه 16 خرداد اطلاعی نداده است.

مرادی در پاسخ به سؤال ایسنا مبنی بر اینکه گفته می‌شود حضور نمایندگان نامزدهای معترض به انتخابات شورای شهر بندرعباس غیرقانونی است، اضافه کرد: طبق وعده اعضای هیئت عالی نظارت حضور سه نماینده از نامزدهای معترض بر انتخابات شورای شهر بندرعباس هیچ ایرادی ندارد و در چند شهر دیگر این عمل اتفاق افتاده است و در بندرعباس هم این اقدام صورت می‌گیرد تا هیچ شک و شبهه‌ای باقی نماند و خود معترضین بر این روند نظارت کنند.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هرمزگان بیان کرد: امیدوارم این روند به‌خوبی برگزار تا اگر تخلفی رخ‌داده، محرز و با متخلفین برخورد شود و در غیر این صورت دیگر حرف‌وحدیثی باقی نماند.

وی در پایان گفت: نتایج بازشماری در پایان فرصت 15 روزه هیئت عالی نظارت بر انتخابات در رسیدگی به شکایات اعلام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: