• سه شنبه ۱۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بخشدار سندرک:

من بخشدار سندرک نیستم بلکه آبدار سندرک هستم/تنها مشکل‌مان فرسودگی شبکه‌های آب‌رسانی است

بخشدار سندرک گفت: بارها در جلسات گفته‌ام که باوجود مشکلات در توزیع آب شرب و فرسودگی شبکه، من بخشدار سندرک نیستم بلکه آبدار سندرک هستم و تمام‌وقت خود را در خصوص توزیع آب صرف می‌کنم.

علی رستمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در خصوص آلودگی آب شرب برخی شهروندان سندرکی، افزود: از زمانی که سندرک به شهر ارتقاءیافته است عملاً باید آب شرب شهر زیر نظر آب و فاضلاب شهری اداره شود درصورتی‌که آب و فاضلاب شهری زیر بار این موضوع نمی‌رود و هنوز هم مدیریت آبفا روستایی عهده‌دار این مسئولیت است.

وی اظهار کرد: وجود گل و لایی که در آب شرب برخی مشترکین مشاهده‌شده ناشی از ترکیدگی لوله‌های آب‌رسانی است زیرا روستاهای سندرک مشکل آب‌رسانی ندارند.

رستمی با بیان اینکه در سندرک مشکل کمبود آب نداریم و تنها مشکل ما فرسودگی شبکه‌های آب‌رسانی است، خاطرنشان کرد: نبود شرکت اتفاقات آب در سندرک نیز مشکلاتی را به وجود آورده که گاها براثر شکستگی شبکه‌های آب‌رسانی باید اکیپ تعمیرات از میناب بیایند و همین امر باعث بروز مشکلات در توزیع آب شرب می‌شود.

بخشدار سندرک با اشاره به اینکه به دلیل فرسودگی شبکه‌های آب‌رسانی زمان و هزینه‌های زیادی صرف می‌شود، اظهار کرد: این موضوع به‌گونه‌ای است که بارها در جلسات گفته‌ام که باوجود مشکلات در توزیع آب شرب و فرسودگی شبکه، من بخشدار سندرک نیستم بلکه آبدار سندرک هستم و تمام‌وقت خود را در خصوص توزیع آب صرف می‌کنم.

وی در پایان گفت: طبق جلسه اخیر با حجت‌الاسلام ذوالقدر، نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی مقرر شد بعد از ماه مبارک رمضان در خصوص وضعیت آب شرب سندرک تمهیداتی را در نظر گرفته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: