• جمعه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-5985-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حضور 12 اکیپ در بازشماری صندوق‌های رأی‌گیری انتخابات شورای شهر بندرعباس؛

رئیس هیئت عالی نظارت:نخواهیم گذاشت حقی از کسی ضایع شود/قادر به ارائه آمار لحظه‌ای به استناد قانون نیستیم

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان هرمزگان از حضور 12 اکیپ در بازشماری صندوق‌های رأی‌گیری انتخابات شورای شهر بندرعباس خبر داد.

احمد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در خصوص آخرین وضعیت بازشماری صندوق‌های رأی‌گیری انتخابات شورای شهر بندرعباس، افزود: از روز گذشته بازشماری صندوق‌های رأی‌گیری انتخابات شورای شهر بندرعباس با حضور اعضای هیئت اجرایی و نظارت نیز در کمال دقت در حال انجام است.

وی با تقدیر از همکاری و تعامل فرماندار بندرعباس در بازشماری صندوق‌های رأی‌گیری، خاطرنشان کرد: فرماندار بندرعباس از ساعات اولیه در محل بازشماری حضورداشته و نهایت همکاری را در این خصوص به اجرا درآورده است.

مرادی با اشاره به اینکه ممکن است فرآیند بازشماری تا فردا(20 خرداد) به طول بینجامد، اضافه کرد: هر نتیجه‌ای حاصل شد به استحضار عموم شهروندان خواهیم رساند و همان‌طور که نمایندگان معترضین در محل بازشماری حضورداشته و نظارت می‌کنند، این اطمینان را خواهم داد که در این فرآیند نهایت دقت خود را کار گماشته‌ایم و تاکنون هیچ مشکلی در روند بازشماری پدید نیامده است.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان هرمزگان در پایان با اشاره به اینکه نخواهیم گذاشت حقی از کسی ضایع شود، عنوان کرد: امیدوارم شهروندان به برخی شایعات در فضای مجازی توجه ای نکنند زیرا قادر به ارائه آمار لحظه‌ای به استناد قانون نیستیم و در پس از پایان بازشماری و تأیید صورت‌جلسه آمار کلی نیز از طریق رسانه‌های رسمی اعلام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: