• جمعه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-1888-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سوت آغاز مسابقات فوتسال جام رمضان کارکنان دولت در بندرعباس به صدا درآمد

روز نخست مسابقات فوتسال جام رمضان کارکنان دولت در سالن فجر بندرعباس برگزار شد.

مسئول برگزاری این مسابقات در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: این مسابقات با شرکت 10 تیم در دو گروه پنج تیمی برگزار می شود.

محمود رئیسی ادامه داد: تیم های آلومینیوم المهدی هرمزگان، حمل و نقل، پسماند شهرداری بندرعباس، تأمین اجتماعی و مدیریت درمان در گروه یک و تیم های فولاد هرمزگان، جهاد دانشگاهی، فولاد کاوه، ورزش و جوانان و دارایی در گروه دوم قرار دارند.

وی با بیان اینکه درشب نخست چهار دیدار برگزار شد، تصریح کرد: در دیدار نخست تیم پسماند شهرداری بندرعباس موفق شد با گل های وحید پرمر، علی دارپرنیا و شهاب پورآزاد با سه گل از سد حمل و نقل بگذرد و دیگر دیدار گروه اول به دلیل حاضر نشدن تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان با نتیجه سه بر سفر به سود مدیریت درمان به پایان رسید.

رئیسی با اشاره به اینکه در گروه دوم دو دیدار برگزار شد، اضافه کرد: در بازی نخست تیم های جهاد دانشگاهی هرمزگان و ورزش و جوانان به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند. در این دیدار بلال موسی زاده برای جهاد دانشگاهی و محمد رزم برای ورزش و جوانان موفق به گلزنی شدند.

وی در پایان گفت: در دومین دیدار این گروه تیم های فولاد هرمزگان و دارایی به مصاف هم رفتند و در پایان زردپوشان فولاد با گل های محسن پری زاده(3 گل)، میلاد قنبری(2 گل) و کریم رهبر با شش گل حریف خود را بدرقه کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: