• پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

در صدد ایجاد سایت 3 هزار هکتاری پرورش میگو در بندرکرگان هستیم/در شورای تامین هرمزگان موضوع کوله بری را مصوب کردیم

استاندار هرمزگان گفت: برای تامین معیشت مردم منطقه و تامین نیاز کشور و ایجاد اشتغال پایدار، در صدد احداث سایت 3000هکتاری پرورش میگو در بندر کرگان هستیم که با در نظر گرفتن شرایط زیست محیطی فاز اول آن به میزان 800هکتار به زودی راه اندازی و اجرایی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس در میناب، جاسم جادری عصر گذشته(24 خرداد) در جمع مردم روزه دار بندرکرگان میناب، اظهار کرد: طبق قولی که داده بودیم برای تشکر و قدردانی به جهت انتخاب مجدد جناب دکتر روحانی در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری در این بندر حضور پیدا کنیم.

استاندار هرمزگان، عنوان کرد: شما مردم ساحل نشین بندرکرگان با حضور در پای صندوق های رأی و انتخاب مجدد دکتر روحانی ما را در کشور سرافراز کردید.

وی جوانان این منطقه را جویای کار دانست و عنوان کرد: با همکاری عوامل دریابانی در استان امیدواریم مشکل معیشتی جوانان این بندر برطرف شود.

عالی ترین مقام دولتی در استان، اظهار کرد: دولت جمهوری اسلامی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته خدمات بسیار زیادی را انجام داده است و این کافی نیست و باید بیشتر شود.

جادری با اشاره به تحولات اخیر منطقه و حضور گروهک های تروریستی و تکفیری در کشور، بیان کرد: با مشارکت و همیاری مردم و همکاری نیروهای نظامی و انتظامی شاهد امنیت در منطقه هستیم و باید این مهم، بیش ازپیش حفظ شود.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: در خصوص شهر شدن بندرکرگان نیز مکاتباتی از سوی وزارت کشور انجام شده است و به حول قوه الهی به زودی شاهد این امر خواهیم بود.

وی در خصوص بهبود وضعیت اسکله و تجارت در افزود: درست است که ما در هرمزگان کوله بر نداریم ولی قایق و لنج که داریم و در همین زمینه در شورای تامین استان موضوع کوله بری را مصوب کردیم.

جادری عنوان کرد: برای تامین آب شرب منطقه آب شیرین کن 3000مترمکعبی با برآورد هزینه 100میلیارد ریال در حال راه اندازی است.

استاندار هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: برای تامین معیشت مردم منطقه و تامین نیاز کشور و ایجاد اشتغال پایدار، در صدد احداث سایت 3000هکتاری پرورش میگو در بندر کرگان هستیم که با در نظر گرفتن شرایط زیست محیطی فاز اول آن به میزان 800هکتار به زودی راه اندازی و اجرایی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، استاندار هرمزگان و هیئت همراه در بدو ورود به شهرستان میناب در مراسم ترحیم شهیده ترور مجلس، رنجبری زاده حضور بهم رساندند و بعد از ایراد سخنرانی در مسجد جامع کرگان، میهمان مردم روزه دار کرگان بودند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: