• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-1884-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان:

حمل‌ونقل پشتیبان تولید است و تولید اشتغال را به همراه دارد

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان گفت: امروزه کشور در شرایط خاصی است که باید هم‌افزایی‌ها انجام شود تا وضعیتی مطلوب‌تر از گذشته داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، داریوش باقر جوان صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان، اظهار کرد: از اعتمادی که به بنده شد و اجازه حضور و فعالیت در استان هرمزگان به من داده شد کمال تشکر را دارم، هرمزگان استان غریبی برای من نیست و سالیان دور با مجموعه افرادی که در زمینه حمل‌ونقل کالا و مسافر در این نقطه از کشور فعالیت دارند در ارتباط هستم.

وی با بیان اینکه بحث حمل‌ونقل و راهداری دو مقوله بسیار مهم در کشور هستند، ادامه داد: حمل‌ونقل برای خدمت به دیگر بخش‌ها است و بنابراین مدیریت در این بخش بسیار پیچیده و سخت است.

باقر جوان افزود: از تمامی زحمات مدیر گذشته که با همکاری و تعامل کار را تا این مرحله پیش آورده‌اند تشکر می‌کنم و قطعاً وظیفه بسیار سنگین‌تری بر عهده من هست و سطح انتظارات بالاتر رفته است.

وی تصریح کرد: امروزه کشور در شرایط خاصی است که باید هم‌افزایی‌ها انجام شود تا وضعیتی مطلوب‌تر از گذشته داشته باشیم و به‌هرحال بحث اشتغال و تولید مورد تأکید مقام معظم رهبری است و حمل‌ونقل پشتیبان تولید است و تولید اشتغال را به همراه دارد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هرمزگان اضافه کرد: استان هرمزگان از توان پرسنلی خوبی برخوردار است و با تعاملی که در این استان وجود دارد امیدوارم بتوانیم وضعیت را بیش‌ازپیش به جلو بریم.

وی در پایان گفت: مهم‌ترین بحث ارائه خدمات به مردم است و باید شبانه‌روز خود را وقف کشور کنیم تا بتوانیم کشور را در وضعیت بهتری به نسل‌های آینده تحویل دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: