• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-9185-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عضو هیئت‌رئیسه مجلس:

چالاک سازی دولت دوازدهم باید در اولویت باشد/سیاستم همواره بر صبر و بردباری بوده است+فیلم

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی تغییرات در کابینه دولت دوازدهم نسب به دولت یازدهم را با توجه به برنامه‌های دکتر روحانی امری ضروری دانست.

محمد آشوری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در خصوص کابینه دولت دوازدهم و ضرورت‌های مورد لحاظ در چیدمانش، افزود: رئیس‌جمهور خود نیز به تغییراتی در کابینه دولت دوازدهم نسبت به دولت یازدهم نیز تأکید داشته است و بنده هم به‌عنوان یکی از اعضای هیئت‌رئیسه به این موضوع اعتقاد دارم.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی برای چالاک سازی دولت بازنگری در کابینه دولت یازدهم را یک ضرورت می‌داند، اظهار کرد: با توجه به رویکرد دکتر روحانی در دولت دوازدهم و برنامه‌های مدنظرش، چالاک سازی دولت ضرورت تغییر مناسب را ایجاد کرده است و این اتفاق باید حتماً صورت بگیرد.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس در خصوص همدلی در مجمع نمایندگان استان و ضرورت وفاق بین نمایندگان، خاطرنشان کرد: اینکه گفته می‌شود در بین مجمع نمایندگان همدلی وجود ندارد، قبول ندارم گرچه اختلاف‌سلیقه وجود دارد و این موضوع امری طبیعی است.

آشوری با اشاره به اینکه این اختلاف‌سلیقه نباید منجر به آسیب به انجام وظایف محوله شود، عنوان کرد: همواره بنده سعی کرده‌ام که با سایر نمایندگان حرکتی را در این راستا انجام دهیم که با رعایت حدود اختلاف‌سلیقه به سمت افزایش دغدغه‌های مردم پیش نرویم بلکه به سمت حل مشکلات مردم گام برداریم.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به سهم خودم سیاستم همواره بر این بوده با صبر و بردباری در جهت در تأمین هدفی که مردم به دنبال آن هستند، حرکت کنیم.

وی در پایان گفت: طبیعی است این صحبت‌هایی که مابین نمایندگان در رسانه‌ها صورت می‌گیرد، شاید باید از برخی آن‌ها پرهیز کرد و در فضای صمیمی مجمع نمایندگان انجام شود و فضای حل‌وفصل را به‌جای محیط بیرونی به محیط درونی سوق داد.

***

برای دیدن گفت‌وگو ویدئویی ایسنا کلیک کنید


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: