• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-9485-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان هرمزگان:

مخالفت هیئت مرکزی نظارت با بازشماری آرای شورای شهر بندرعباس صحت ندارد

عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان هرمزگان خبر مخالفت هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات کشور بر بازشماری تمامی صندوق‌های انتخابات شورای شهر بندرعباس را تکذیب کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مصطفی ذوالقدر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، با بیان اینکه بازشماری صندوق‌ها باید انجام گیرد، تصریح کرد: پس از بازشماری 26 صندوق رأی و اختلاف نتیجه مشاهده‌شده، هر سه نماینده عضو هیئت عالی نظارت استان بر بازشماری تمامی صندوق‌های انتخابات شورای شهر بندرعباس تأکید داشتند.

وی با بیان اینکه طی نامه‌ای این موضوع به فرمانداری بندرعباس و هیئت عالی نظارت کشور اعلام‌شده است، خاطرنشان کرد: فردا نتیجه این موضوع از سوی هیئت مرکزی نظارت کشور اعلام خواهد شد و خبرهای منتشرشده مبنی بر مخالفت با این درخواست، واقعیت ندارد و تاکنون هیچ‌چیزی اعلام‌نشده است.

عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان هرمزگان در پایان گفت: باید با مردم صادق باشیم و صیانت از آرای مردم وظیفه همگی مسئولین است و برای شفاف‌سازی و دوری از هرگونه حرف‌وحدیث باید بازشماری صورت بگیرد و بنده با جدیت تا لحظه آخر این موضوع را پیگیری می‌کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: