• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-10414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

از گلایه رانندگان خوردهای سنگین تا توضیح یک مسئول

جمعی از رانندگان خودروهای سنگین طی تماسی با خبرگزاری ایسنا نسبت به برخی تصمیمات منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس گلایه کردند.

این رانندگان در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، نسبت به اقدام منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در قرار دادن یک باسکول برای بیش از 500 خودروهای سنگین ورودی به این منطقه گلایه کردند.

این رانندگان با بیان اینکه پیش از این باسکولی نبود و ماشین ها در اسرع وقت بار خود را خالی می کردند، تصریح کردند: در حال حاضر مدت دو روز است که این منطقه به بهانه مبارزه با برخی تخلفات اقدام به این کار کرده که لازم بود ابتدا تمهیدات لازم اندیشیده می شد.

آن ها اضافه کردند: در حال حاضر 300 ماشن سنگین پشت درب منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در این هوای گرم بالای 40 درجه سانتیگراد  حضور دارند و در انتظار برای عبور از باسکول و خالی کردن بار هستند که این موضوع صف طویلی را ایجاد کرده و هیچ مسئولی پاسخگو نیست.

در همین خصوص یک مقام مسئول در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس گفت: این موضوع به دلیل این رخ داده است که توسط پیمانکار در مرحله آزمایشی قرار دارد.

وی با بیان اینکه این اقدام در جهت حذف دلالان بوده است، تصریح کرد: این موضوع از فردا به طور کامل برطرف و مشکلی نخواهد داشت و ترافیک امروز به دلیل انجام آزمایشات نهایی بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: