• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-4285-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام‌جمعه اهل سنت در بندرعباس:

محدود کردن امربه‌معروف به حجاب از تبلیغات سوء دشمنان اسلام است

شیخ عبدالباعث قتالی، امام جمع اهل سنت بندرعباس

امام‌جمعه اهل سنت در بندرعباس ضمن اعلام حمایت کامل جامعه اهل سنت در اجرای برنامه‌های ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر، گفت: محدود کردن امربه‌معروف و نهی از منکر به حجاب و عفاف، تبلیغات سوء دشمنان اسلام است .

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، شیخ عبدالباعث قتالی در نشستی تخصصی با ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان هرمزگان، اظهار کرد:  تبلیغات منفی علیه امربه‌معروف و نهی از منکر از سوی رسانه‌های بیگانه به‌صورت گسترده در حال انجام است و اگر نگاه‌ها از سوی مسئولین و مبادی اجرای امربه‌معروف تغییر نکند واکنش مثبتی از سوی جامعه نخواهیم دید .

شیخ قتالی با اشاره به اهمیت امربه‌معروف و نهی از منکر در کلام بزرگان دین و مذهب عنوان کرد: باید آثار و برکات امربه‌معروف و نهی از منکر در جامعه و گستره مصادیق معروف و منکر برای مردم به‌ویژه جوانان بیان شود و محدود کردن امربه‌معروف و نهی از به حجاب و عفاف، تبلیغات سوء دشمنان اسلام است .

امام‌جمعه اهل سنت بندرعباس با بیان اینکه در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان مدارس اهل سنت با هم در ارتباط تنگاتنگی هستند، تصریح کرد: باید از این بستر در راستای احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر به نحو احسن استفاده کرد و در این راه قدم‌های استوارتری برداشت .

وی با اعلام حمایت کامل جامعه اهل سنت در اجرای برنامه‌های ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر، خواستار فرهنگ‌سازی درست و شناخت صحیح آن به مردم شد و خاطرنشان کرد: اگر واقعیات و عملکردهای این ستاد به‌درستی اطلاع‌رسانی نشده و در اختیار آحاد مردم قرار نگیرد، باعث دامن زدن به هجمه منفی علیه دو فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: