• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-10614-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف محموله ترانزیتی پیش ساز مواد مخدر در گمرک شهیدرجایی

معاون امور گمرکی صادرات و ترانزیت گمرک شهیدرجایی از کشف بزرگ‌ترین محموله ترانزیتی پیش ساز مواد مخدر در 6 ماهه نخست امسال در این گمرک خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، حبیب‌الله جناغ در جمع خبرنگاران از کشف بزرگ‌ترین محموله ترانزیتی پیش ساز مواد مخدر در 6 ماهه نخست امسال در این گمرک خبر داد . و اظهار کرد: این محموله حدود ۱۶ تنی ادراندرئیک اسید به‌صورت مایع درون بشکه‌های ۲۰ لیتری به نام روغن‌موتور در یک کانتینر جاسازی شده بود .

وی با اشاره به اینکه محموله پیش ساز مواد مخدر از کشور تایوان بارگیری شده و قرار بود از بندر شهید رجایی به کشور افغانستان منتقل شود، افزود: مأموران گمرک شهید رجایی پس از بازرسی کانتینر و عبور دادن آن از ایکس ری و باز کردن درب کانتینر و مشاهده نشت مواد و انتشار بوی اسید، آن را به آزمایشگاه اداره استاندارد منتقل کردند .

معاون امور گمرکی صادرات و ترانزیت گمرک شهید رجایی ادامه داد: پس از اعلام نتیجه آزمایش محموله توقیف و به مراجع قضایی ارسال شد .

جناغ در پایان خاطرنشان کرد: در 6 ماهه نخست امسال دو محموله سه و نیم تنی مواد پیش ساز مواد مخدر در بندر شهید رجایی کشف شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: