• پنجشنبه ۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ساخت 4 دبستان به همت واحد محرومیت‌زدایی دفتر امام‌جمعه هشتبندی

امام‌جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به بازدید خیّرین مدرسه‌ساز از پروژه‌های در دست اقدام این نهاد در منطقه، گفت: با همکاری و همت واحد محرومیت‌زدایی دفتر امام‌جمعه هشتبندی 4 مدرسه در سطح بخش با کمک خیرین مدرسه‌ساز در حال ساخت است.

حجت‌الاسلام محمد بارانی در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: مدارس در دست احداث این نهاد به‌ویژه در مناطق محروم توکهور-هشتبندی، نقش بسزایی در رفع محرومیت‌های فرهنگی سطح بخش خواهند داشت.

امام‌جمعه توکهور-هشتبندی، اظهار کرد: تاکنون با همکاری خیّرین مدرسه‌ساز یک باب مدرسه در این بخش ساخته‌شده و دانش آموزان در حال استفاده از آن هستند و سه مدرسه دیگر در دست‌ساخت است.

حجت‌الاسلام بارانی، هزینه ساخت هر دبستان را بالغ‌بر400میلیون تومان برآورد کرد و افزود: برای ساخت این مدارس از سوی خیرین بالغ‌بر 1 میلیارد و 600میلیون تومان هزینه در نظر گرفته‌شده است.

وی، ابراز امیدواری کرد: از طرح‌های مذکور یک طرح با پیشرفت90 درصد در روستای توکهور و دو طرح دیگر با پیشرفت 60 درصد در روستاهای کهنان و امیرآباد در حال انجام هستند که امیدواریم تا پایان سال جاری به اتمام برسند و از مهر آینده شاهد حضور دانش آموزان در این مدارس باشیم.

 امام‌جمعه توکهور-هشتبندی، خاطرنشان کرد: خیّرین مدرسه‌ساز،  برای ساخت و توسعه فضاهای آموزشی بخش توکهور-هشتبندی با همکاری و پیگیری‌های واحد محرومیت‌زدایی این دفتر درحال فعالیت هستند و امیدواریم متولیان امر با درک شرایط وخیم مدارس فرسوده به‌صورت جهادی وارد عمل شوند و در جهت رفع مشکل حرکت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: