• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-885-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس کمیته امداد کشور:

فرهنگ کار در بشاگرد باید تقویت شود/از وضعیت کنونی بشاگرد راضی نیستیم

رئیس کمیته امداد کشور گفت: فرهنگ کار باید در بشاگرد تقویت شود، زیرا اگر در بشاگرد محرومیت بیشتری وجود دارد یعنی فرهنگ کار خوب تقویت نشده است.
به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس،سید پرویز فتاح در مراسم معارفه مدیرکل کمیته امداد بشاگرد افزود: در زمینه علمی و فرهنگی برنامه‌های بسیار زیادی در بشاگرد اجراشده است به‌طوری‌که حوزه‌های علمیه بشاگرد در کشور کم‌نظیر است و از نظر عالم و طلبه بشاگرد خودکفا است.
وی تصریح کرد: فرهنگ کار باید در بشاگرد تقویت شود، زیرا اگر در بشاگرد محرومیت بیشتری وجود دارد یعنی فرهنگ کار خوب تقویت نشده است.
فتاح اضافه کرد: باید آستین‌ها را بالا زده و جهادی عمل شود، زیرا مکتب، فرهنگ و دین ما همه مشوق فرهنگ کار است.
وی با اشاره به وجود نیرو‌های تلاشگر و خدمتگزار در بشاگرد عنوان کرد: نیرو‌های دلسوز بشاگردی باید این شهرستان را بسازند.
رئیس کمیته امداد کشور خاطرنشان کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی شاهد تغییرات خوبی در بشاگرد بوده‌ایم که از ثمرات تلاش کمیته امداد و مدیران دلسوز آن است.
وی با یادآوری اینکه کمیته امداد تنها متولی توسعه بشاگرد نیست افزود: علاوه بر کمیته امداد استان هرمزگان سایر نهادها از جمله وزارت بهداشت و درمان، راه و شهرسازی و آموزش‌وپرورش باید به‌طور منسجم برای بهبود وضعیت بشاگرد تلاش کنند.
رئیس کمیته امداد بابیان اینکه برای محرومیت‌زدایی از بشاگرد از هیچ کمکی دریغ نخواهد شد گفت: اگرچه برای این شهر اقدامات زیادی انجام‌شده است اما فعالیت‌های انجام‌شده کافی نیست و هنوز وضعیت آن به سطح آرمانی نرسیده است.
وی بشاگرد را نماد نظام اسلامی دانست و ابراز امیدوار کرد: در آینده شاهد رشد افراد نخبه، متخصص، دانشمند و عالم از این منطقه خواهیم بود.
فتاح بابیان اینکه از وضعیت کنونی بشاگرد راضی نیستیم، گفت: برای رساندن این شهر به قله آرمانی همه تلاش خود را به کارخواهیم بست. من خادم بشاگرد هستم و به این خادمی افتخار می‌کنم.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام سید محسن مؤمنی به‌عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد شهرستان بشاگرد معرفی و از خدمات محمود والی قدردانی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: