• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-3085-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان تأکید کرد:

بنگاه های اقتصادی بزرگ استان در تکمیل مسجد جامع بندرعباس سهیم باشند

استاندار هرمزگان گفت: باید با همت مسئولان و مردم و به ویژه بنگاه های اقتصادی و تولیدی بزرگ استان هرمزگان فازهای بعدی مسجد جامع بندرعباس را به پایان برسانیم.

فریدون همتی در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، با بیان اینکه مسجد جامع بندرعباس مکانی افتخار آمیز نه تنها برای هرمزگان بلکه برای ایران اسلامی است، تصریح کرد: باید از زحمات نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان که در طول سالیان اخیر زحمات زیادی برای ساخت این مکان ارزشمند صرف کرد، تقدیر کرد.

وی با اشاره به اینکه این مسجد افتخاری برای نظام جمهوری اسلامی ایران و استان هرمزگان است، اضافه کرد: باید تلاش کنیم با همت مسئولان و مردم این پروژه ملی مذهبی را تکمیل کنیم.

استاندار هرمزگان با تأکید بر اینکه به طور حتم همچون گذشته دولت در تکمیل این پروژه همکاری خواهد کرد، تصریح کرد: به طور حتم مردم استان هرمزگان در تکمیل این پروژه در کنار مسئولان خواهند بود و امیدوارم هرچه زودتر شاهد تکمیل شدن فازهای بعدی این پروژه عظیم در جهان اسلام باشیم.

همتی در پایان با بیان اینکه بنگاه های اقتصادی و تولیدی بزرگ استان هرمزگان در این مسیر باید ورود کرده و به یاری نماینده ولی فقیه در استان بیایند، عنوان کرد: حضور گسترده مردم در نمازجمعه و استقبال باشکوه آن ها نشان داد که وجود چنین مسجدی در شهر بندرعباس خالی بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: