• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-4514-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف بزرگترین محموله قاچاق مواد مخدرکشور در هرمزگان

فرمانده انتظامی استان از کشف بزرگترین محموله قاچاق مواد مخدرکشورطی پنج سال گذشته  به میزان 8تن و  878 کیلو انواع مواد مخدر طی یک عملیات مسلحانه در استان خبر داد. 
به گزارش ایسنا، منظقه خلیج فارس، سردار عزیزاله ملکی صبح امروز در جمع خبرنگاران، افزود: در ادامه سلسله عملیات های مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ ، مأموران با بهره گیری از شیوه های خاص پلیسی از بارانداز و تردد محموله سنگین مواد مخدر در منطقه جانوری شهرستان جاسک مطلع و با اشرافیت اطلاعاتی و در یک دوره ۴۵ روزه ، محل دقیق تردد قاچاقچیان مواد مخدر، بار انداز و محل دپوی مواد را  شناسایی کردند. 
این مقام انتظامی تصریح کرد:به لحاظ کوهستانی بودن مسیر و اشراف دیدبانی قاچاقچیان بر منطقه ، پس از یک درگیری مسلحانه بین ماموران انتظامی و اشرار قاچاقچی در نزدیکی دپوی مواد مخدر، قاچاقچیان بعد از درماندگی در درگیری، با استفاده از تاریکی هوا عرصه را برخود تنگ دیده و از محل متواری شدند. 
سردار ملکی اظهار کرد: طی این عملیات ماموران موفق به کشف و ضبط8تن و 878 کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل 8تن و778کیلو تریاک، 100 کیلو گرم هروئین، تعداد 5 قبضه سلاح جنگی به همراه مهمات مربوطه و ۳ دستگاه بی سیم دستی از قاچاقچیان شدند. 
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه یک نفر از قاچاقچیان دستگیر و تحقیقات جهت شناسایی متهمان ادامه دارد، خاطر نشان کرد:منطقه جانوری منتها الیه شرقی استان هرمزگان و در منطقه ای مثلثی بین استان های کرمان، هرمزگان و سیستان بلوچستان واقع شدهو به نوعی محل بارانداز مواد مخدر قلمداد می شودکه این فرماندهی با احداث پاسگاه جدید، به صورت جدی برخورد با سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار داده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: