• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-3985-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده جدید منطقه یکم امامت نداجا:

ارتقاء توان رزمی نیروهای منطقه یکم نداجا در اولویت قرار دارد+فیلم

ناخدا یکم مجتبی محمدی، فرمانده منطقه یکم امامت نداجا

فرمانده جدید منطقه یکم امامت نداجا گفت: اولویت اولم در درجه اول ارتقاء توان رزمی نیروی دریایی و یگان‌های نظامی مستقر در منطقه یکم امامت نداجا و سپس رسیدگی به وضعیت معیشت خانواده کارکنان است.

ناخدا یکم مجتبی محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در تشریح برنامه‌های خود در سمت جدید، اظهار کرد: با توجه به مسئولیت حساسی که به بنده به‌عنوان یک سرباز در مجموعه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران واگذار شده است، اولویت اولم در درجه اول ارتقاء توان رزمی نیروی دریایی و یگان‌های نظامی مستقر در منطقه یکم امامت نداجا است.

وی ادامه داد: هم‌راستای ارتقاء رزمی، رسیدگی به وضعیت معیشت خانواده کارکنان که به‌صورت امانت در شهرک‌های منطقه یکم مستقر هستند یکی از دیگر اولویت‌های مهم در پیشبرد برنامه‌هایم است تا بتوانیم به‌واسطه ویژگی شغلی همسرانشان شرایط زندگی مساعدتری را برایشان فراهم کنیم.

فرمانده جدید منطقه یکم امامت نداجا خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مأموریت اصلی هر فرمانده ای مطابق با تدابیر ابلاغی از سوی سلسله‌مراتب است، تعامل و همکاری با یگان‌های نظامی و انتظامی استان در راستای اعتلای اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،  من‌جمله برقراری امنیت و اقتدار و حفظ حاکمیت و تمامیت عرضی میهن اسلامی از برنامه‌هایم خواهد بود.

 

***

برای دیدن گفت‌وگوی ویدئویی ایسنا کلیک کنید


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: