• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-4185-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رمانده منطقه یکم امامت نداجا:

نیروی دریایی ارتش حضور مقتدر خود را در آب‌های اقیانوس هند تقویت می‌کند

به مناسبت روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران آیین صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مراسم که با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، نماینده، ولی‌فقیه در هرمزگان و مسئولان استانی برگزار شد، گفت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران حضور مقتدر خود را فراتر از مدار ۱۰ درجه در آب‌های اقیانوس هند با هدف حفاظت از خطوط مواصلاتی کشتیرانی ایران و حاکمیت آبی ایران تقویت می‌کند.

ناخدا یکم عرشه مجتبی محمدی افزود: با عنایت به تدابیر فرماندهی کل قوا توسعه و پیشرفت شناور‌های سطحی و زیر سطحی، پروازی و عملیات ویژه و تفنگداران برای حضور راهبردی در آب‌های آزاد در دستور کار است.

نماینده، ولی‌فقیه در هرمزگان و امام‌جمعه بندرعباس نیز گفت: رمز صلابت و اقتدار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیروی از ارزش‌های الهی و توحیدی است.

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی افزود: نیروی دریایی پس از انقلاب از وابستگی نظامی و امکاناتی به غربی‌ها خارج شد و اکنون در همه حوزه‌ها روبه‌پیشرفت است.

به گزارش ایسنا، در پایان مراسم از یگان‌های نمونه و خانواده شهدای ناوچه سهند تجلیل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: