• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-4585-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس ستاد اقامه نماز هرمزگان:

آباد کردن مسجد به گنبد و گلدسته نیست

رئیس ستاد اقامه نماز هرمزگان گفت: باید در قشم میدان هایی تدارک شود که امکان برگزاری نماز در آن ها میسر باشد و همچنین مسئولان المان هایی با هدف تبلیغ نماز در سطح شهر تهیه کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، حجت الاسلام محمد حسن فروزان نژاد در همایش نماز با عنوان «نماز و فضای مجازی» در قشم افزود: هم چنین 180 کاربر در دوره آموزشی فضای مجازی شرکت کردند و بیش از 100 جلسه برای برپایی هر چه باشکوه تر جشنواره سراسری نماز در استان هرمزگان برگزار شد.

وی ادامه داد: پیش همایش هایی نظیر مراسمی که امروز در قشم برگزار شده است نیز برای رایزنی بیشتر صورت می گیرد که در آن به اهمیت نماز و راهکارهای تبلیغ نماز در فضای مجازی پرداخته می شود.

فروزان نژاد به آیات قرآن و احادیث مختلف درباره اهمیت نماز اشاره و تصریح کرد: آباد کردن مسجد به گنبد و گلدسته نیست بلکه تعداد مردم نمازگزار در یک مسجد معیار آبادی آن است.

وی گفت: باید در قشم میدان هایی تدارک شود که امکان برگزاری نماز در آن ها میسر باشد و همچنین مسئولان المان هایی با هدف تبلیغ نماز در سطح شهر تهیه کنند.

فرماندار شهرستان قشم نیز در این مراسم گفت: وقت شناسی و نظم درکارها از جمله صفاتی است که انسان نمازگزار به آن آراسته می شود.

علیرضا نصری افزود: احترام به والدین و رعایت حق الناس نیز به عنوان لازمه های نماز، انسان را در برابر مسائل اجتماعی مسئول و پاسخگو تربیت می کند.

به گزارش ایسنا، جشنواره سراسری نماز پنجشنبه 30 آذرماه 1396 در بندرعباس برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: