• جمعه ۲۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-1090-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

راه‌اندازی بازارچه مرزی در شهرستان بندرلنگه تا پایان سالجاری

رئیس اتاق اصناف شهرستان بندرلنگه از راه‌اندازی بازارچه مرزی در این بندر تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا ، منطقه خلیج‌فارس، احمد زاهدی با اشاره به عملکرد اتاق اصناف شهرستان بندرلنگه در هشت ماه گذشته، اظهار کرد: در خصوص کنترل قیمت‌ها و نظارت بر واحدهای صنفی در هشت ماه گذشته حدود 2 هزار و 400 بازرسی توسط بازرسان ما انجام گرفت که در طی آن حدود 80 جریمه و 220 نفر اخطار پلمب فاقد پروانه کسب را دریافت کردند.

وی افزود: از 220 نفری که اخطار پلمب دریافت نمودند، حدود 15 نفر از آن‌ها اقدام به تشکیل پرونده جهت صدور جواز کسب نمودند و حدود 70واحد فاقد جواز کسب نیز پلمب شدند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بندرلنگه کالای ملوانی را تنها مرز درآمد و منافع مردم از گمرک دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به همکاری‌ها و تصمیمات صورت گرفته توسط استاندار و مجموعه عوامل اجرایی در رابطه با موضوع کالای ملوانی، در شرف راه‌اندازی بازارچه مرزی یا به عبارتی بازارچه‌ی کالای ملوانی هستیم و با توجه به‌قرار گرفتن بازارچه مرزی در بازار مساح کلیه کالاهای ملوانی ترخیص‌کار از طریق گمرک در این بازار به فروش می‌رسد.

نماینده هرمزگان در اتاق اصناف کشور در پایان گفت: با توجه به تعداد کثیر ملوانان که به تعداد 5 هزار نفر می‌رسد مصوب گردید که هر ملوان مبلغ 10 میلیون تومان و به تعداد 6 بار در سال می‌تواند حامل کالای ملوانی شامل مواد غذایی و بخشی از اجناس برقی پرمصرف باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: