• پنجشنبه ۳۰ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-3088-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس فراکسیون ورزش مجلس:

ریاست هیئت‌های ورزشی دیگر شغل به حساب نمی‌آید/وضعیت ورزش به اقتصاد وابسته است

رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت: در اصلاح اساسنامه فراکسیون‌های ورزشی ریاست هیئت‌ها دیگر شغل به حساب نمی‌آیند و این طرح به‌زودی در دولت اجرایی می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، محمدرضا تابش در نشست با نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس و روسای هیئت‌های ورزشی هرمزگان با بیان اینکه بسیار خوشحالم در جمع روسای هیئت‌های ورزشی هرمزگان توفیق حضور یافتم، ابراز کرد: این هنر ورزش است که دور از نگاه ای سیاسی به یک حرکت اجتماعی تبدیل‌شده و نیازمند نگاه ویژه مسئولین در این حوزه به‌خصوص ورزش بانوان هستیم.

وی ادامه داد: انصافاً نمایندگان هرمزگان کار بلد و پیگیر هستند و همه علاوه بر اینکه در سطوح کلان و ملی نقش آفرینند به دنبال احقاق حقوق هرمزگان هستند.

تابش افزود: به دنبال این موضوع نیستم که کارهای انجام‌شده را رسانه‌ای کنم ولی پیگیر این موضوع هستم که کارها به‌خوبی در جامعه صورت گیرند.

وی اظهار کرد: وضعیت ورزش نیز به اقتصاد وابسته است و تصمیمات ما باید تصمیمات علمی باشند تا نتیجه ثمربخش را داشته باشند و پتانسیل‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف در کشور وجود دارند که باید مورداستفاده قرار گیرند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: اقتصاد ورزش را باید سامان دهیم و ساختار را اصلاح کنیم و با اتحاد و وحدت کارهای بزرگی را در کشور رقم بزنیم که در پی آن نیز ورزش ما هم وضعیت مطلوب‌تری پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: به دیدگاه بنده مجلس در زمینه ورزش خیلی خوب کار کرده است و در برنامه ششم توسعه این موارد بیان‌شده که باید از فرصت‌ها به‌درستی بهره‌گیری کنیم.

تابش خاطرنشان کرد: در اصلاح اساسنامه فراکسیون‌های ورزشی ریاست هیئت‌ها دیگر شغل به حساب نمی‌آیند و این طرح به‌زودی در دولت اجرایی می‌شود.

وی در پایان گفت: بر مبنای نشست امروز و جمع‌بندی‌های صورت گرفته باید گفت ظرفیت‌ها علیرغم مشکلات بسیار هستند و این جلسات بسیار تأثیرگذار هستند و نتایج ثمربخشی دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: