• شنبه ۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-388-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرمربی تیم فوتسال شهرداری ساوه:

داوران تأثیر مستقیمی درنتیجه مسابقه داشتند/چیدن داوران شیرازی شائبه برانگیز بود!

سرمربی تیم فوتسال شهرداری ساوه گفت: در حالی ما با نماینده استان فارس رقابت سختی برای بقا داریم، چیدن داوران شیرازی در برابر آذرخش خیلی شائبه برانگیز بود!

رضا لک در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: همواره بازی در بندرعباس و در مقابل تیم پرطرفدار آذرخش سخت بوده و هست.

وی بابیان اینکه در دیدار برابر آذرخش متأسفانه سه بازیکن تأثیرگذارمان را در اختیار نداشتیم، تصریح کرد: در هر دو نیمه خوب ظاهر شدیم اما با توجه به تجربه بازیکنانش و امتیاز میزبانی توانست از موقعیت‌هایی بهتر استفاده کند.

لک در خصوص اخراجش از سوی داور، اضافه کرد: نقطه تاریک این داور مسابقه بود و داوری به‌شدت ضعیف بود و کسانی که وظیفه چیدمان داوران را بر عهده‌دارند باید دقت بیشتری به خرج دهند.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری ساوه بابیان اینکه داوران در این هفته‌ها تأثیر بسزایی دارند، ادامه داد: در حالی ما با نماینده استان فارس رقابت سختی برای بقا داریم، چیدن داوران شیرازی در برابر آذرخش خیلی شائبه انگیز بود!

وی در پایان عنوان کرد: داوران در این دیدار دو پنالتی مسلم برایمان نگرفت و نتوانستند در این دیدار موفق ظاهرشده و تأثیر مستقیمی درنتیجه مسابقه داشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: