• شنبه ۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-488-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس:

تا 48 ساعت آینده سکوت می‌کنم/ناگفته‌های زیادی دارم

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در خصوص پرداخت مالی به تیم فوتسال آذرخش و شایعاتی در خصوص پرداخت پول به این باشگاه و عدم توزیع آن در بین اعضای کادرفنی و بازیکنان، تصریح کرد: این موضوع را بنده شنیده و تا حدودی در جریان هستم اما شاید این موضوع برداشت بنده باشد و شاید قرار است اتفاقاتی بیفتد، 48 ساعت چیزی نمی‌گویم اما اگر علتش آن چیزی باشد که در ذهنم است همه مسائل از ابتدای فصل تاکنون را مطرح کرده و ناگفته‌ها را عنوان می‌کنم.

عباس روز پیکر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: بازی نزدیک و هجومی شاهد بودیم و در نیمه نخست برخلاف جریان بازی گل نخست را دریافت کردیم و همین امر بر استرس و عملکرد بازیکنانم تأثیر گذاشت.

وی بابیان اینکه موقعیت‌های زیادی را به دلیل همین فشار روانی پس از دریافت گل از دست دادیم، تصریح کرد: در نیمه دوم بازی بهتری ارائه کرده و عملکرد مناسبی از خود نشان دادیم اما تأسف می‌خورم تیم‌های حریف در بندرعباس بازی را می‌خوابانند و نمی‌گذارند روند هجومی در زمین را تداوم بخشیم.

روزپیکر این برد را به هواداران و به خانواده بازیکنان و کادرفنی تقدیم و خاطرنشان کرد: تک‌تک اعضای خانواده‌های بازیکنان و کادرفنی در این فصل در مقابل تمامی سختی‌ها صبوری به خرج داده و این مشکلات را تحمل کردند و خانواده‌ها با بردوباختمان خوشحال یا ناراحت می‌شوند.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در خصوص قضاوت داوران در این دیدار بیان کرد: داوران در برخی صحنه‌ها اشتباهاتی انجام می‌داد که به‌هیچ‌وجه توجیه‌پذیر نیست و به‌راحتی بازیکنم را سه کارته کرد و صحنه‌ای را خطا اعلام کرد که نه خطا بود و نه کارت داشت و باید کمیته داوران در خصوص نحوه کارت دادن‌ها نظارت بیشتری به خرج داده و نگاه به همه تیم‌ها یکسان باشد.

وی در پایان در خصوص پرداخت مالی به تیم فوتسال آذرخش و شایعاتی در خصوص پرداخت پول به این باشگاه و عدم توزیع آن در بین اعضای کادرفنی و بازیکنان، تصریح کرد: این موضوع را بنده شنیده و تا حدودی در جریان هستم اما شاید این موضوع برداشت بنده باشد و شاید قرار است اتفاقاتی بیفتد، 48 ساعت چیزی نمی‌گویم اما اگر علتش آن چیزی باشد که در ذهنم است همه مسائل از ابتدای فصل تاکنون را مطرح کرده و ناگفته‌ها را عنوان می‌کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: