• یکشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-788-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان:

روسای هیئت ها تنها توقع کمک از اداره کل ورزش و جوانان نداشته باشند

"کیانوش گرجی زاده" با رأی حداکثری اعضای مجمع به مدت چهار سال دیگر به‌عنوان رئیس هیئت بوکس استان هرمزگان انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، صبح امروز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان و در غیاب نماینده‌ای از فدراسیون بوکس، مجمع انتخاباتی این رشته ورزشی در استان هرمزگان برگزار شد.

در ابتدای این نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه طبق درخواستمان از فدراسیون بوکس خواستار برگزاری مجمع انتخاباتی این رشته ورزشی شدیم که رئیس فدراسیون به دلیل مشغله کاری برگزاری آن را به بنده واگذار کردند، خاطرنشان کرد: در طول سال جاری در برنامه‌مان برگزاری 12 مجمع انتخاباتی قرار داشت که تاکنون شش مورد آن برگزار و شش هیئت ورزشی دیگر تا پایان سال در صورت همکاری فدراسیون‌های ورزشی مربوطه برگزار خواهد شد.

غلامعلی دانشور با بیان اینکه در دو هیئت ورزشی در انتظار تأیید صلاحیت نامزدهای ثبت نامی هستیم، اضافه کرد:اساسنامه هیئت‌های ورزشی شفاف وظایف روسای هیئت‌ها را مشخص کرده و به‌صراحت عنوان‌شده بودجه فعالیت‌ها باید از طریق فدراسیون، اداره کل ورزش و جوانان و خودیاری و برگزاری کلاس‌های آموزشی فراهم شود.

وی ادامه داد: اینکه همواره تنها دست یاری به‌سوی اداره کل ورزش و جوانان دراز کنیم امری درست نیست، بلکه روسای هیئت‌ها باید ارتباط خود را با فدراسیون‌ها بیشتر و بتوانند سهم خود را وصول کنند و با فعالیت در برگزاری کلاس‌های آموزشی در کنار حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان فعالیت‌های هیئت را پیش ببرند.

دانشور با اشاره به اینکه از رئیس هیئت بوکس انتظار داریم تا در طول چهار سال آینده فعالیت‌های گذشته را ادامه و بیشتر کند تا شاهد اهتزاز نام هرمزگان در میادین کشوری و راهیابی به تیم ملی باشیم، تصریح کرد: باید این رشته ورزشی را در طول استان تعمیم دهیم و تنها در بندرعباس دیده نشود و این اداره کل در این راستا از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان پایان علت تأخیر در اعلام برگزاری مجمع انتخاباتی این هیئت ورزشی را در اعلام فدراسیون بوکس دانست و عنوان کرد: فدراسیون بوکس موافق برگزاری انتخابات هیئت استانی در طول دو هفته رایزنی نبود اما با توجه به برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون بوکس در سه‌شنبه هفته جاری و اهمیت حضور نماینده هرمزگان و تأثیرگذاری‌اش توانستیم موافقت برگزاری مجمع انتخاباتی این رشته ورزشی را روز گذشته(2 دیم ماه) در ساعت 14:30 بگیریم و دعوت‌نامه‌ها دیر ارسال شود.

وی در پایان با اشاره به حضور سعیدیان، پیشکسوت ورزشی استان در این مجمع گفت: سعیدیان از مفاخر و بنیان‌گذاران رشته بوکس در استان هرمزگان است و ضرورت دارد از تجربیاتش در بهبود این رشته ورزشی در استان هرمزگان استفاده شود.

به گزارش ایسنا، در پایان نیز از 14 عضو مجمع نیز کیانوش گرجی زاده تنها نامزد انتخاباتی این رشته ورزشی با 14 رأی موافق به مدت چهار سال سکان‌دار این رشته ورزشی در هرمزگان شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: