• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-487-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

غلامرضا صنعتگر:

اگر قرار است برایم اتفاقی بیفتد بر روی صحنه باشد/برای ادامه درمان به خارج از کشور می‌روم

خواننده ترانه"میشه ضامنم بشی" گفت: تصمیم گرفتم اگر قرار است برایم اتفاقی بیفتد بر روی صحنه رقم بخورد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، غلامرضا صنعتگر با حضور در برنامه "مهستان" شبکه جام‌جم که پس از تحمل بیماری سخت خود برای نخستین بار در تلویزیون حاضر می‌شد، افزود: از اینکه توانستم پس از مدت‌ها مقابل دوربین تلویزیون قرار بگیرم و بار مردم کشورم صحبت کنم، بسیار خوشحالم.

وی با بیان اینکه متأسفانه با بیماری‌ام همچنان دست‌وپنجه نرم می‌کنم، تصریح کرد: چند روز قبل که در بستر بیماری بودم، در ذهنم موضوعی تداعی شد و تصمیم گرفتم اگر قرار است برایم اتفاقی بیفتد بر روی صحنه باشد.

این خواننده پاپ هرمزگانی با اشاره به اینکه از لحاظ روحی به‌هم‌ریخته بودم، اظهار کرد: در دورانی که در بستر بیماری بودم اتفاقات شیرینی برایم افتاد، بسیاری از موضوعات برایم روشن شد و بسیاری از موضوعات را لمس کرده و خود را بهتر شناختم.

صنعتگر ادامه داد: هر چیزی دارم از مردم، لطفشان و دعاهایشان بوده و هست و نمی‌دانم این لطف مردم را چگونه جبران کنم.

وی با بیان اینکه در مدت 64 روز یکه در بیمارستان بودم کسی نمی‌داند بر من چه گذشت، خاطرنشان کرد: مردم کشورم با قلب‌های مهربان و حضور گسترده‌شان در بیمارستان مرا شرمنده کردند.

صنعتگر با اشاره به اینکه مریضان همگی چشم‌هایشان به حضور آشنایان و خانواده‌اش است، عنوان کرد: بنده بهانه هستم اما بسیاری از مریضان بودند که کسی نداشتند و امیدوارم قدر خود و مریضان را بیشتر بدانیم و از یکدیگر بیشتر یاد کنیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر در فراهم کردن مقدمات اعزام به خارج از کشور برای ادامه درمان هستم، در خصوص حس و حالش از ترانه "میشه ضامنم بشی" تصریح کرد: امام رضا(ع) ولی‌نعمت مردم کشورمان است و زمانی که این ترانه را ساختم برایش شش ماه وقت گذاشتم و با تک‌تک سلول‌های بدنم آن را ساختم.

این خواننده پاپ هرمزگانی با بیان اینکه کشور و مردم ما در پناه امام رضا(ع) هستند، برکت زندگی ما و این کشور از وجود امام رضا(ع) است بیایید این نعمت بزرگ و بی‌نظیر را بیشتر قدر بدانیم، خاطرنشان کرد: کسی که بیمار می‌شود تازه قدر زندگی را بیشتر می‌شناسد. باید بگویم فرصت زندگی خیلی کوتاه است و باید قدرش را بدانیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: