• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-888-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سومین دوره المپیاد ورزش های ساحلی بندرعباس برگزار می شود

مدیرعامل سازمان ورزشی شهرداری بندرعباس  گفت: بر این هستیم در بهمن ماه امسال سومین دوره المیپاد ورزش های ساحلی را در بندرعباس برگزار کنیم.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، محمدمهدی جهانبخش بیان کرد: با توجه به ظرفیت های استان هرمزگان در خصوص ورزش های ساحلی باید از این ظرفیت به درستی بهره گیری کنیم .

وی اظهار کرد: در غفلت استان هرمزگان در خصوص ورزش های ساحلی، استان های دیگر گوی سبقت را از هرمزگان ربوده اند و حتی استان هایی که دریا ندارند رتبه های برتر ورزش های ساحلی را کسب می کنند و حال به عنوان الگو برای ما تبدیل شده اند .

جهانبخش افزود: با توجه به اینکه در سالیان گذشته نیز بندرعباس میزبانی این مسابقات را عهده دار بوده است و طی این سال ها استعدادهای خوبی را در ورزش های ساحلی کشف کرده ایم، امسال نیز این المپیاد در ساحل بندرعباس برگزار می شود .

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در نیمه دوم سال، بندرعباس شرایط آب و هوایی بسیار مناسبی دارد، بر این هستیم در بهمن ماه امسال سومین دوره المیپاد ورزش های ساحلی را در بندرعباس برگزار کنیم .

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه استان هرمزگان بالغ بر یک هزار و 500 کیلومتر مرز آبی دارد نیاز است خلاهای ورزش ساحلی را پر کنیم و به عنوان قطب ورزش های ساحلی مطرح شویم و در سطوح بین الملی این مسابقات را برگزار کنیم .

وی گفت: در سالیان گذشته این مسابقات در رشته های فوتبال، والیبال، دو ساحلی و دیگر رشته های ورزشی برگزار شد که امسال بر این هستیم رشته های برگزاری این المپیاد را گسترش دهیم و علاوه بر دیگر رشته های ساحلی ورزش های آبی را نیز در شمار مسابقات این المپیاد برگزار کنیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: