• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2885-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

تعطیلی مهمانسراهای دولتی سبب افزایش رونق هتل های بندرعباس می‌شود

استاندار هرمزگان گفت: می توان با تعطیلی مهمانسراهای دولتی گام موثری در افزایش رونق هتل های این شهرستان برداشت اما در مقابل نیز باید هتلداران ۴۰ درصد تخفیف برای دستگاه ها و سازمان های دولتی در نظر بگیرند. 
به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، فریدون همتی در دیدار با مدیرعامل و اعضای هیات رئیسه جامعه هتلداران هرمزگان، اظهار کرد:  با تعطیلی مهمانسراهای دولتی   برای رونق دادن به هتل های بندرعباس، در مقابل هتلداران باید 40 درصد تخفیف برای دستگاه ها و سازمان های دولتی در نظر بگیرند. 
وی افزود: به منظور جلوگیری از تعطیلی و تعدیل نیرو باید به سمت افزایش جذب گردشگر گام برداریم و برای رونق صنعت هتلداری راهکاری مناسب ارائه و برنامه مناسب اجرایی شود. 
وی با تاکید بر توسعه هر چه بیشتر صنعت گردشگری در استان با توجه به تاثیر آن در رشد اقتصادی، خاطرنشان کرد: صنعت گردشگری به عنوان یک صنعت مهم در جهان در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته و حوزه اقتصاد را دست خوش تغییرهای بسیاری کرده است. 
همتی تصریح کرد: صنعت گردشگری در جهان کنونی از اهمیت بالایی برخوردار است و کشورهای گوناگون می کوشند تا با توسعه حوزه های مختلف در راستای جذب گردشگر حرکت کنند و اینگونه به پویایی اقتصادی دست یابند. 
استاندار هرمزگان در این نشست خواستار بررسی مشکلات جامعه هتلداران با مناطق آزاد و اداره کل اقتصاد و دارایی استان شد و در این خصوص دستور لازم را صادر کرد. 
به گزارش ایسنا، بیش از شش هزار تخت هتلی در استان هرمزگان به غیر از کیش و قشم وجود دارد که با احتساب این دو منطقه، 30 هزار تخت هتلی و حدود 180 مکان اقامتی در این استان وجود دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: