• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-1186-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبرداد:

موافقت کمیسیون تلفیق با اختصاص یک هزار میلیارد تومان به نوسازی و مقاوم‌سازی مدارس

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به پیشنهاد یکهزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی کمیسیون متبوعش برای نوسازی و مقاوم‌سازی مدارس، اعلام کرد: کمیسیون تلفیق تاکنون با ۱ هزار میلیارد تومان از این میزان موافقت کرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، محمدمهدی زاهدی در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی ۳ باب مدرسه در قالب ۲۷ کلاس در سرو شهرستان بندرعباس، اظهار کرد: از خیرین استان که همت کرده و ۱۰۳ مدرسه را با همکاری و همدلی مسئولین استان ساخته‌اند تشکر می‌کنیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود ۳۴۰ مدرسه استان نیاز به بازسازی و مقاوم‌سازی دارد که بخشی از آن را خیرین بر عهده گرفته‌اند، گفت: سال جاری در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد دادیم که برای سال آینده ۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه جهت نوسازی و بازسازی مدارس در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون یک هزار میلیارد تومان از این میزان در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ تصویب شده است، ادامه داد: امیدواریم در روزهای پایانی نیز ۵۰۰ میلیارد تومان باقی‌مانده نیز تصویب شود، درصورتی که این بودجه اختصاص داده شود بخشی از آن در این استان هزینه می‌شود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: می‌توان در ۳ الی ۴ سال این استان و سایر استان‌ها مشکل اعتبارات در زمینه مدرسه‌سازی را برطرف کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: