• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-3087-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

غلامرضا صنعتگر در گفت و گو ایسنا:

دیدار مردم انرژی مضاعفی برایم به همراه دارد/تا 20 روز دیگر جهت درمان عازم آلمان هستم

غلامرضا صنعتگر گفت: یکشنبه 24 دی ماه در سالن فجر اجرایی خواهم داشت و تا کمتر از 20 روز بعد از این اجرا برای درمان عازم آلمان هستم.

این خواننده در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، بیان کرد: یکشنبه 24 دی ماه در سالن فجر اجرایی خواهم داشت و تا کمتر از 20 روز بعد از این اجرا برای درمان عازم آلمان هستم.

وی با بیان اینکه چند هدف در پشت این کنسرت است، افزود: دوستانم به من خیلی لطف داشتند و در طول بیماری به عیادت من می آمدند و قصد کمک به من را داشتند که عزت نفس نگذاشت تا کمک های مالی را از این عزیزان قبول کنم که یکی از اهداف این کنسرت با توجه به بیماریم بحث حمایت مالی آن است و بخشی از درآمد این کنسرت برای معالجه بنده است.

صنعتگر با بیان اینکه این کنسرت یک پویش مردمی است، تصریح کرد: دیدار مردم انرژی مضاعفی برای من به همراه دارد و به همین علت تبلیغاتی به طور وسیع برای این کنسرت صورت ندادیم از محبت تمام دوستانی که در این مدت لطف داشتند تشکر می کنم.

وی خاطرنشان کرد: دوست داشتم بدون تبلیغات محیطی این اجرا را پیش ببرم و خود را محک زنم و اطمینان دارم که اتفاق بسیار خوبی در سالن فجر رقم می خورد و با حضور پر مهر همشریانم اتفاق خوبی را رقم بزنیم.

این خواننده تصریح کرد: روز گذشته نیز کسالت شدیدی داشتم و حال و احوال این روزهایم زیاد خوب نیست و فردا با تیم پزشکی که همراه من خواهند بود کاملاً کنترل شده روی استیج می روم و امیدوارم اجرایی را در خور شأن مردم شهرم بندرعباس انجام دهم.

وی گفت: این اجرا ساعت 19 در سالن فجر بندرعباس برگزار می شود که در صورت استقبال به دو سانس تمدید می شود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به درب سالن فجر یا سامانه اینترنتی mousica.ir  اقدام به تهیه بلیت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: